Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gta San Andreas,nie włącza się po wgraniu modu "Shehrozs GT Mod"..Błagam pomóżcie :(


Zakosikredki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,cześć i czołem!

Gdy do GTA SA zainstalowalem moda "Shehrozs GT Mod" gra wgl. sie nie włącza.. :unsure:

Klikam w ikone do gry,niby zaraz ma sie wlączyc.. A tu nic!

Bez moda wszystko dzialalo B.Dobrze..

Odinstalowalem i zainstalowalem tego moda,GTA oraz SAMI(san andreas mod instaler) juz 3 razy..

To nic nie pomogło. :unsure:

Liczę na pomoc od was. :rolleyes:

Pozdrawiam!

//Zakosikredki

Opublikowano

1.ile masz tych modów ?? bo mó kolega miał 5 i już mu sie GTA nie włanczało.

2.Sprawdz czy wszystko dobrze robisz.

Hue Hue Hue

Opublikowano

Ten mod to auto tak ? Więc powiedz mi w czym masz problem ? Spróbuj ostatecznie IMGtoolem.

To jest mod,ktory powinnien zmieniac wszystkie auta w GTA SA,jak instalowalem pojedynczo ale inne to dzialaly jak mialem nawet 30...

No,poprostu gra sie nie włącza,po wcisnieciu ikony nic sie nie dzieje,.. I tyle..

 

1.ile masz tych modów ?? bo mó kolega miał 5 i już mu sie GTA nie włanczało.

2.Sprawdz czy wszystko dobrze robisz.

Tam są mody na all auta z gta.

Mi przy 40 dobrze chodzilo,ale to byly ręcznie wgrane mody..

Wszystko dobrze robie,jak w instrukcji -.-

Opublikowano

Wiesz co ja wiem przez co. Miales za bardzo zmodowane GTA. I "cos" z tego moda zostalo. Zrob reinstal i po sprawie.

Pisalem juz na początku tematu,że reinstalowalem wszystko 3 razy...

I tak to nic nie pomogło :mellow:

Opublikowano

Wiesz co ja wiem przez co. Miales za bardzo zmodowane GTA. I "cos" z tego moda zostalo. Zrob reinstal i po sprawie.

I co ? :/

 

Wiesz co ja wiem przez co. Miales za bardzo zmodowane GTA. I "cos" z tego moda zostalo. Zrob reinstal i po sprawie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...