Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz skina? Napisz tu! [Pełny profesjonalizm!]


MisterCzaczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Ostatnio zacząłem bawić się z pewnym programem do robienia skinów. Zrobiłem już 3 w PEŁNI profesjonalne skiny.

Chcesz chłopaka z słuchawkami? Nie? To może drwala? Możliwości masz wiele. Skin zostanie wykonany w 2h [lub mniej] od zgłoszenia.

 

Jedynie czego oczekuję, to jednego małego like'a. To dla was nie wiele, a ja wiem, że podobają wam się moje skiny. Pozdrawiam Czaczor ;)

 

Klienci obsłużeni :

Eschetic - Zadowolenie - Brak odpowiedzi - Czas - 1h 12minut.

@cdminestudio - Moje konto na twitter. Zapraszam.

"Jedna wiara, jeden klub, Real Madrit, aż po grób"

"Nie żebram o like'y, to like'y żebrają do mnie"

Opublikowano

Ja bym prosił skina :) Chcę, żeby było to coś oryginalnego ale nie oczojebnego prosty ale ciekawy i nieznany skin :) Już daje like, a skina na meila chcesz wysłać, czy jak?

Opublikowano

Zobaczymy ;) Dzięki za like. Postaram się. Skin wyjdzie, jak wyjdzie, ale jest to moje pierwsze zamówienie więc bardzo się postaram. Może gg/skype?

@cdminestudio - Moje konto na twitter. Zapraszam.

"Jedna wiara, jeden klub, Real Madrit, aż po grób"

"Nie żebram o like'y, to like'y żebrają do mnie"

Opublikowano

RooneyFC7368

 

[takie fajne figury :) ]



@UP

Za 1h rozpoczne prace bo narazie robie tego pana wyżej skina :) może skype lub gg ?

@cdminestudio - Moje konto na twitter. Zapraszam.

"Jedna wiara, jeden klub, Real Madrit, aż po grób"

"Nie żebram o like'y, to like'y żebrają do mnie"

Opublikowano

To wystarczy napisać chłopak w bluzie z dłuższym rękawem jeżeli tak o można nazwać bo to troszkę na taką kurtkę wygląda (nie wiem jakiego aktualnie ma skina) z uśmiechem i słuchawkami ^^

Opublikowano

Chłopcy nie kłócić mi się tu ^^

2@up

robić czy nie?

@cdminestudio - Moje konto na twitter. Zapraszam.

"Jedna wiara, jeden klub, Real Madrit, aż po grób"

"Nie żebram o like'y, to like'y żebrają do mnie"

Opublikowano

Ja nie jestem zadowolony ;/ Skin na odwał ... Dużo błędów z włosami ręce od strony wewnętrznej białe .. Nie polecam

Opublikowano

@UP

Dobra weź pedale. Akurat ferrariemu ten skin się podobał, to nie wiem o co Ci chodzi. Tylko ty masz wielce problemów. To usuń to to dodaj to. Z takimi klientami to dziękuję. Nara

@cdminestudio - Moje konto na twitter. Zapraszam.

"Jedna wiara, jeden klub, Real Madrit, aż po grób"

"Nie żebram o like'y, to like'y żebrają do mnie"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...