Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCCrafters--ZAPRASZAMY--[30slotow][Miła Administracja]


torpeda61

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20jn0a8.png


MCCrafters


16m6hy.png


20ped0l.pngs2.fiberhost.pl:25003



287m0t2.pngSurvival+Frakcje



2ezqtsg.pngTak



244p43l.pngTak



2h2r537.pngNie



29llf2x.pngTak



30w74w5.pngNie



34dmo2v.png30



iypvna.pngNie



2417c07.pngTak



wb2xjk.png


Idealnie dopasowane pod serwer



13yh1li.png


Własciciel: KarolB1998


HeadAdmin: Viper16
Admin: _AkSa_
Moderatorzy: Fartusznik, Roland,
KidMod: 7 dni - Pikaczu (Kacperek)



ibdp9u.jpg


Serwer stworzony z myslą o graczach. Mili i pomocni admini. Tani Vip i SuperVip. ZAPRASZAMY



Generator by needyourplay

Opublikowano

Buahahaha ten serwer to totalny śmiech jak i cała administracja w nim zwarta.

 

Po
1. Lagi niesamowite, co chwile zwiechy serwa, restarty itp. Serwer stoi
na słabej maszynie OVH gdzie na jednego gracza przypada 60mb RAM (6GB
na 100slotów) jest to gówno wśród serwerów.

 

Po 2. Admin w gilidi ? Drugi powód dla śmiechu z HeadAdmina Thorona który wraz z kolegą Override9636 kryje cziterów (kolegów) na co przedstawię poniżej dowody :)

 

nz24qu.jpg

 

Na tym screenie widać jak ghostkill (kolega admina (Override9636)) przyznaje się do czitów, nadal go można spotkać w gildii wraz z mini i Valkar'em (drugie konto Overa)

 

Tego
screena również wysłałem do Thorona który nie wiedział co powiedzieć, i
dosłownie ch*** zrobił, bo to przecież ich kumpel :)

 

 

3. Rozdawanie itemów graczom to kolejny powód dla którego odradzam tam grać :)Thoron200 i Override9636 rozdają itemy każdemu komu popadnie więc jak lubicie taki syf zapraszam na craftstory.pl :) EQ enchant czeka na was.

 

4.
85% osób które wchodzą na serwer śmieją się z Thorona i jego pro
serwera [rzekome 0 lagów] :) ten ich banuje a do teraz graja po 3 do 7
osób na serwerze z czego sama administracja ;) i ich koledzy :) (ch**
nie survival) :)

 

5. Thoron200 to złodziej :)
Mianował pewnego gracza xPolishMe mianem Administratora po czym
wykorzystał go do napisania pluginów pod serwer, kiedy on skończył pracę
ten zabrał mu rangę Administratora i zbanował :)

 

6.
Śmietanka admina stoi przy spawnie i bije nowych graczy co po prostu
ich odstrasza, efekt widzimy w graczach online :) 3/100 :)

 

7. To teraz w skrócie: Dlaczego nie grać ?

 

- Lagi niesamowite

- Crashe serwera

- Śmieszna i niepoważna administracja

- Krycie cziterów przez administracje

- Kradzione pluginy

- Rozdawanie itemów przez Admina

- dyskryminacja nowych graczy

 

Dlaczego
to piszę? Piszę to dlatego że grałem w gildii Immortals wraz z
kolegami. Gildia w którym znajdowała się administracja była z nami w
pokoju i z pokoju nam wypowiedziałą enemy. A że to była administracja a
my się rozwijaliśmy przyszli na wojne w EQ enchant prot. IV i miecze pro
enchant + złote jabłka z bloków. Efekt ? Przegrana :) Postanowiliśmy
się nie poddawać zrobiliśmy drugą bazę. I sprzeciwiliśmy się H@ że takie
coś jak rozdawanie itemów szybkie TP przez admina nie powinno mieć
miejsca (mielismy u nich w gildii szpiega :) ) na co Thorona zamurowało a
my dostaliśmy ban, Pathpsonix stracił MOD'a choć nie miał nic wspólnego
z tym :) I tak oto nie polecam tego serwera :)

 

Uwierzcie że nie jesteśmy sami którzy z tego syfu uciekają.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...