Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ModernCraft [Non-premiuim][24/7][20S][Creative][Survival][Różne typy rozgrywki]


TheMarexPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=========================

IP naszego serwera: s110.csrv.pl:26070

=========================

Znudziły Ci się już zwykłe serwery Survival czy RolePlay ?

=========================

Chcesz pograć na wyjątkowym, w swoim rodzaju serwerze ?

=========================

U nas znajdziesz piękną mapę survival:

=========================

b70ff75249982.png

=========================

Duży i rozbudowany spawn główny:

=========================

df802dbf76c83.png

=========================

Przeróżne parkoury:

=========================

5b4997a823c9e.png

=========================

626fbf9e3a0d8.png

=========================

Sklep, gdzie można kupować przedmioty, aby być lepszym na mapie Survival:

=========================

6959134460e7a.png

=========================

Mapę Creative, gdzie możesz wykazać się swoją kreatywnością

=========================

d286ebcfa1394.png

=========================

Działki dla bogatych graczy:

=========================

db14e715b1a06.png

=========================
To wszystko znajdziesz u nas i wiele, wiele więcej. Serwer ModernCraft, Twój świat czeka na Ciebie...

Fanpage gdzie będą pojawiały się wszystkie informacje o serwerze: http://www.facebook.com/pages/Moderncraft/585308024831400

Sklep serwera: https://craftserve.pl/s/110950/shop

Slotów jest aktualnie 20

Ekipa:

[HeadAdmin]TheMarexPL

[HeadAdmin]YosuCraft

[Admin]kryjek123

Opublikowano

Serwer Super ! Mapa chyba największa w Polsce ! Gorąco Polecam !

 

A mówiąc po ludzku to pro elo zajebisty w chuj, wbijajcie xD

Opublikowano

Echh Marku, Nie kasuj postów ; ) No więc według mnie headadmin to porażka, dostałem degradacje za to zę ktoś pisze na chacie Jebać Kryjka i ANKIETA KTO NIE CHCE KRYJKA przez innego gracza... Poza tym na servie sa lagi, na 100 slotów 1gb ramu to chyba jakiś żart ; ) No i jeszze ciągłe nowe tematy i refreshe... Porażka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...