Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warto kupić te laptopy,pogram sobie na nich coś :D?


Metin2Dropper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo,rozglądam się za jakimiś laptopami na których mógłbym sobie pograć np: w fife 13 i 14 jak wyjdzie itd.

Nie chodzi mi o najnowsze gry jakieś pro elo ;)

 

 

Którego laptopa sposród tych naprawde warto kupić,i który by uciągnął fife i ew. jakieś bardziej wymagające gry.

 

Laptop nr 1:

www.komputronik.pl/product/182979/Komputery/Laptopy_i_netbooki/ASUS_R500VD_SX615H.html

Laptop nr 2:

www.komputronik.pl/product/182980/Komputery/Laptopy_i_netbooki/ASUS_R500VD_SX615H_6_GB.html

Laptop nr 3:

www.komputronik.pl/product/180568/Komputery/Laptopy_i_netbooki/ASUS_X501A_XX241H.html

 

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Wybrałbym numer 3, ale tam masz zintegrowaną kartę graficzną. Numerek 2 ma mój brat i bez problemu chodzą takie gry jak CoD: MW3 - mogę polecić również.

Opublikowano

Opcja którą podał Geoning jest lepsza lecz za tą kwotę liczył bym bardziej na laptopa do pracy niż do gier, komputer za 2000zł to już takie minimum jeżeli chodzi o najnowsze produkcje.

 

Tutaj odsyłam Cię do 3 kart graficznych wymienionych w tym temacie, mam nadzieję że pomoże to w wyborze :)

 

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-610M.63759.0.html

http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-3000.37948.0.html

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-635M.66964.0.html

Opublikowano

W laptopie nie pograsz we wszystkie najnowsze tytuły nawet o/c na nim nie zrobisz bo się nie da dlatego najlepiej składać kompa niż kupować gotowca lub laptopa

Jeśli miałbym wybierać z tych tu to bym brał nr 2

Opublikowano

@ziomus nie polecam ci asusa z wzgledu takiego że kupiłem laptopa do grania odrazu ja go dostałem był zepsuty i cały laptop padł po 3latach grania

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Ludzie ludzie, jest dział Komputery! Geo totalnie źle poleca, najgorszego - ma zintegrowane GPU od intela... Pierwszy i drugi ogarnie FIFĘ.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...