Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] GDK vs Pleśniawek


Ge.De.Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wyzywający: GDK

Wyzwany: ?

Wstawienie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Zdrada-Fałszywość Dla Obu uczestników (Czyli piszemy na ten sam temat.. Piszemy o Fałszywych ludziach coś w tym stylu).

Notatka: 16-nastka




Dawno mnie tutaj nie było i trochę czasu nie pisałem. Czekam szybko na chętnego :)). Kogoś może w górnej półki, bo chce żeby ten pojedynek był na poziomie. Czekam! :))
Opublikowano

Ja się zgłoszę. Osobiście nie uważam się zbytnio za kogoś lepszego tutaj, ale postaram się ;)

 

Szybko mi poszło, mam nadzieje, że mój poziom Ci pasuję

 

 

Fałsz w ludziach wyczuje z dala, dla takich środkowy palec,
Powiem im tylko spierdalać i nie będę na nich patrzeć.
Zdradziłeś ? Przejebane, nie raz przejechałem się na takich,
Uważałem za przyjaciół od serca, reszty nie muszę tłumaczyć.
Świat jest tylko dla ludzi, którzy szanują przyjaciela,
Nawet w tych trudnych chwilach, ja nigdy bym nie sprzedał.
Zdrada to najniższy poziom, do jakiego można upaść,
Ja takie mam zdanie, do celu nigdy nie idę po trupach.
Nigdy nie będę fałszywy, jak te wszystkie psy bez honoru,
Dasz im tylko jeden palec, wrócisz bez ręki do domu.
Myślą - przyjaźń po co komu? słabością jest dla nich,
Mogą zgrywać przyjaciół, każdy z nich za hajs by zabił.
Nie widzę w tym sensu, przeciw nim to się obróci,
Druga strona medalu, jest silniejsza od tych głupich.
Fałsz dodać zdradę, masz tu największe słabości człowieka,
Ja tego ścierwa nie toleruje, z niszczeniem ich nie zwlekam.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Nie no spoko ja też nie mam poziomu nie wiadomo jakiego.. Chodziło mi tylko o to żeby nikt sie nie zgłaszał co dopiero zaczyna pisać czy tam napisał 1-5 tekstów ^^.

Podoba mi sie twój tekst, więc spoko : ))

Ja pisałem 20 minut ^^.

 

 

Zdrada i Fałszywość to jest moda na tym świecie.

Na początku jest w porządku, a później? Sami wiecie.

Wpadnie coś kasy od razu piszą "Co słychać?"

Pojawiają się Ziomki ,których od dawna juz nie ma.

Krzyczą z daleka "Siema" to jest zwykła ściema.

Mówią same miłe słowa, niech ta kurwa sie schowa.

Ratujesz mu dupe spłacasz jego dług by nie dorwał go wróg.

Pytasz go kiedy odda Hajs, nie odpisuje - A jak!.

Zaczynają sie chore akcje, nie spodziewasz sie po nim.

Powoli cie okrada twoja kasa pojawia sie w jego dłoni.

Na tym świecie jest wada, każda morda cie zdradza.

Na stracie tego nie widzisz po jakimś czasie sie zdziwisz.

Jestem tym człowiekiem co nosi nienawiści rzekę.

Do tych którzy zostawili , plecami sie odwrócili.

Teraz nie czuje współczucia na sercu kolejne kłucia.

W oczy przyjaciele za plecami skurwiele!.

 

 

Głosować! xD

Opublikowano

Pleśniawek - Dobra spójność, tekst jak z bajki, styl podchodzi w chuj pod Eripe ;>
Kilka konkretów jak np ten:
"Świat jest tylko dla ludzi, którzy szanują przyjaciela,"

Porównania, dobre rymy. Ogólnie dobry tekst, ale gdy za pierwszym razem go czytając po prostu go

Nie zrozumiałem. Tak samo teksty Eripe, dopiero gdzieś za piętnastym odpaleniem "Gardzę Samobójcami"

Zrozumiałem nutę do końca. Za pewne go słuchasz, bo z Tobą jest tak samo ;d

Moim zdaniem z jednej strony to fajnie, bo żeby zrozumieć przekaz to trzeba ściągnąć nutę i ją rozkminiać,

Z drugiej strony nie każdemu się chcę. Ostatnie 2 wersy bym skrócił po jednym słowie.

 

GDK - Nie musisz pisać że pisałeś 20minut.. Kiedyś tak pisałem przy pojedynkach i to źle wpływa na ocenę..

Nie będę pisał dla czego, powinieneś wiedzieć. Wstęp (4 wersy) po prostu w chuj kozak, tylko nie wiem czemu
Nie dałeś rymu w czwartym wersie. Pięknie wbiłeś się w tekst'a. Te rymy wewnątrz i zewnątrz, to dobre są, ale np.
Dwa razy w całym tekście a nie non stop.. Ten wers:
"Ratujesz mu dupe spłacasz jego dług by nie dorwał go wróg."
Z deczka długaśny i kwadrat pod koniec, trudny do nawinięcia. Twój tekst rozkminia się po pierwszym przeczytaniu na lajcie.

Czyli lepszy przekaz. Opisałeś pewną ogólnikową przygodę, a Pleśniawek opisał ogólnie o tematyce.

 

Moim zdaniem lepiej to zrobił Pleśniawek.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Nie licz na więcej takich, bo jedynie Majken tak tutaj robi ;) Co do tego Eripe to nie słyszałem nigdy o kimś takim, zaraz sprawdzę go

 

Edit: Czy ja wiem.. Przesłuchałem to Gardzę Samobójcami i u niego mi zajeżdża Vnm'em. Z moim tekstem małe podobieństwo jak dla mnie, ale każdy ma swoje zdanie

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...