Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Adron-Dolina Survivalu! [Survival] [24/7] [Nowy] Zapraszam


McLuka

Adron Dolina Survivalu  

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak na 100%!
      0
    • Mo?e?
      0
    • Nie!
      0
  2. 2. Czy podoba Ci si? serwer?

    • Tak, jest idealny
      0
    • Tak, ale móg?by by? troch? lepszy.
      0
    • Troszeczk?.
      0
    • Nie, w ogóle mi si? nie podoba!
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!


Szukasz niepowtarzalnego serwera?


Masz dość nudnych, przereklamowanych serwerów?


Dobrze trafiłeś!


Mamy do zaoferowania dla was nowy, urozmaicony serwer.


Gra na tym serwerze będzie sprawiała wam samą frajdę i przyjemność z gry!



Historia serwera!


Gra toczy się w Dolinie Smoka, która powstała z powstała dzięki, wielkiemu Endronowi!


To właśnie on z wiecznego ognia Niebiańskiego smoka, stworzył ten brutalny,


pełen buntowników, i mrocznych magów świat.


Przemierzając świat napotkasz nie tylko swoich wrogów jak i sojuszników.


Spotkasz o wiele więcej, ale to pozostawiam wam.


To właśnie Ty możesz zostać niepokonanym wojownikiem.



Nowości:


Nowe rangi:


-Rycerz


-Najemnik


-Palladyn


-Myśliwy




Start serwera dnia 22.02.2013r.


To już dzisiaj!


Godzina: 20:30 !


Zapraszamy!



Informacje



Nazwa serwera: Adron - Dolina Survivalu


Rodzaj: Survival+Frakcje


Potwory: Tak


Zwierzęta: Tak


PvP: Tak


Premium: Nie


Sloty : 15 +- By nie obiążać maszyny można zwiększyć!


WhiteList: Nie


Nether: Tak



Adres IP: adron.maxc.pl:25695




Zespół


[HA]Adiver




Poszukiwani moderatorzy!


Wiek: 15+


Team-Speak 3


Mikrofon


Kontakt Gadu-Gadu: 19991393




Pytania proszę pisać pod tematem:)


Ss-y dodam jutro :)


Prosimy wyrażać swoje opinie




*


Proszę o nie usuwanie tego tematu przez moderatorów. To jest główny temat. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...