Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Oceń moje intro ;3 (W zamian limit like'ów!)


R3public

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm jak na pierwszy raz to całkiem fajne intro ale trochę mało efektowne, brakuje mi tutaj czegoś z takim BUM!

Ale to już chyba kwestia tego co się komuś podoba, oceniam 6/10.

Oczywiście zaznaczam że ja nie jestem jakimś zawodowcem ale bawiłam się kiedyś tym programem i sądzę że stać go na coś więcej :P

58815786.jpg

Opublikowano

Cześć.

Możecie ocenić moje intro (w skali od 1 do 10)?

Nie wiem co poprawić, czy się wgl. nadaje.

Dodam, że to moje pierwsze intro. Dopiero ogarniam Vegasa ;3

 

http://www.youtube.com/watch?v=c2G5t0QWBWQ

ja zrobilbym je jeszcze raz nagrywajac momenty takie same lub inne ale jak bedziesz nagrywal to ukryj nazwe postaci i dmg zeby nie bylo nic widac.

Opublikowano

 





[media]http://www.youtube.com/watch?v=c2G5t0QWBWQ[/media] 

 

Wstaw filmik w taki sposób :) nie trzeba sie przenosić na YT. :)

Intro na prawdę fajne. :) Jakim programem to nagrywałeś?

 

Nagrywałem FRAPSEM

Przeróbka Vegas 10 ;p

 

 

Hmm jak na pierwszy raz to całkiem fajne intro ale trochę mało efektowne, brakuje mi tutaj czegoś z takim BUM!

Ale to już chyba kwestia tego co się komuś podoba, oceniam 6/10.

Oczywiście zaznaczam że ja nie jestem jakimś zawodowcem ale bawiłam się kiedyś tym programem i sądzę że stać go na coś więcej :P

 

Dziękuję za ocenę, postaram się takie BUM zrobić :)

 

 

ja zrobilbym je jeszcze raz nagrywajac momenty takie same lub inne ale jak bedziesz nagrywal to ukryj nazwe postaci i dmg zeby nie bylo nic widac.

 

Zastanawiałem się czy ukryć, dziękuję za radę.

 

Po kolei będę dawał wam limit like'ów ;p

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...