Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MorhenCraft.tk] [120 slot - Będzie więcej] [Wojny Gildi] [Frakcje] [Mcmmo] [Survival] [Ogarnięta Administracja] [Zapraszamy]


VirusVX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam, po pierwsze, w prez. 100slotow tak na prawdę 40.
Administracja nie ogarnięta.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Zapraszam, Polecam ;)

Pomogłem ? daj LIKE ! :D
100 Postow- Zaliczone :)
200 Postow- Zaliczone :)
300 Postow- X

Szukam YouTuberow na serwer minecraft 150s, Chetnych pisac na PW ;)

Opublikowano

Serwer jak na razie świeci pustkami, pogram, zobaczę to i owo

a potem wydam opinie. Mam jednak nadzieję że nie stracę cennego

czasu na tym serwerze.Jest jeden fajny nowy plugin i mój ulubieniec

McMmo :)

Mój nick ZolwPolarny

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Setny temat tego samego serwera?

 

 

Znowu restart?

 

 

Znowu pewnie bany za nie wiadomo co?

 

 

 

 

Nie polecam.

 

Grałem parę godzin, dostałem bana za cholera wie co.

 

Admini- dziecinada.

 

Olewka totalna.

 

Restarty chyba regularnie już tam się odbywają (jak tylko coś pójdzie nie tak- restart).

Opublikowano

Siema. Nie polecam serwera totalne dno... Gwardzista ma wszystko w dupie jak cała Administracja z resztą... Piszesz, że są cheaterzy a oni to mają gdzieś...Tak samo z pytaniami po 10 Twoich pytaniach, że tak powiem nie odpowiadają na temat...A co najciekawsze są oszustami. Obiecali bratankowi za 11 zł Administratora oczywiście go nie dostał a SMS`a wysłał... Teraz po opinii jaka krążyła na temat MorhenCraft iż w ciągu tygodnia były 3 resety mapy zmienili nazwę na NiceCraft a co ciekawe na Tabliczkach napisane jest MorhenCraft ;) Jeżeli ktoś nie wierzy mam Archiwum rozmowy z Gwardzistą zobaczycie, że Tylko wyłudzają pieniądze i kłamią. Nie polecam pewnie zaraz będzie kolejny restart, Administracja w ogóle wam nie pomoże w niczym. A tym bardziej nie wysyłajcie sms`ów na VIP`y czy też na Administratorów gdyż najzwyczajniej was okłamią :)... Nie wiem co daliście graczom powyżej za dobrą opinię ale nie moja sprawa... Chyba, że grali przez 5 minut i nie zobaczyli jacy jesteście na prawdę ;)
A tematami to spamują jak mało kto...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...