Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BorsuczyCraft<SURVIVAL+Frakcje>[10s][No/WL] Start 18.30!Kto pierwszy dostaje Vip za Free


Hardcore306

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

diamond-pickaxe.pngBorsukczyCraftdiamond-shovel.png

Informacje.png

strzalka.gifTYP:Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty:10

strzalka.gifIP:5.9.120.149:25900

strzalka.gifPotwory:Tak

strzalka.gifZwierzęta:Tak

strzalka.gifPvP:Tak

strzalka.gifPremium:Nie

strzalka.gifNether:Tak

strzalka.gifBialaLista:Nie

pluginy.png

Podam kilka:
Essential PermissionsEx WorldEdit ,WroldGuard ..... Jest ich okolo 40:)

 

Administracja.png

[Head-Admin]Borsuk
[Admin]Troller
[Admin]TheSzynszylPL
[JunniorModerator]Marcelkm

 

InformacjeDOT.png

Start Serwera Dziś 18.30 (PIĄTEK)
Na start event.
Więcej na Forum Serwera:D
Forum:borsuczycraft.gameclan.pl/forum
SERWER ROBIONY 2 tygodnie.
Odpowiednio dobrana Administracja:)

 

Generator by Kuxnicki



KTO PIERWSZY WBIJE DOSTAJE VIP:D
ALE O 18:30:D



WHITE LIST-a ZOSTANIE ZDJĘTA O 18:30

Opublikowano

Kompletnie nie polecam serwera! Czekasz na rozpoczecie, wchodzisz a tu spam w pizdu. ucichnie... robia event to admin cie z luku enchantowanego zabija... powera juz niemasz... Niepolecam go! I wszystkich do niego bede zniechcecac!

Opublikowano

Odwiedzę serva ;) Rafau <3

Zbieram -

 

 

userbarcsf.png

jjbar.png

zehotka.png

 

"Nie tłumacz się! Przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą..."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...