Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odnów połączenie


Zadziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, ok. 3 godzin temu zaczełęm mecz przy pickowaniu dostałęm laga, zresetowałęm lola i pisało odnów połączenie kliknełem i.....

 

i NIC nie odnowilo mi połączenia i nie wszedłęm na mecz. 5 min temu loguje sie na lola a tu .... Odnów połączenie i tez oczywiscie nie działa..



WTF?!

TXJBZGl4ZGVfX19ldW5lX19fMjQyX19fTlVMTF9fXzJfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Gówno, a nie ma coś z internetem, ja mam dość często to samo, kiedys cały czas mnie logało z gry, sam myślałem, że to wina neta, ale w innych grach nie miałem takich problemów, a sam Riot napisał, że to ich wina, i to naprawiają, i rzeczywiście, potem był spokój, ale od niedawna to samo, ping skacze nawet do 2.5K i mam zwisy na 10-15 sekund, powtarzam, że w innych grach tego nie mam , więc to po prostu wina Riotu, czekaj aż to naprawią, albo pisz do nich.
I ten problem z łączeniem do meczu też miałem, musiałem po 5-10 razy wbijac by mnie połączyło...

2d82fcx.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...