Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S70][Dedyk do 32GB!]Craft-City[BrakLagow][UnikatowePLuginy][Survival+Frakcje]


Kaszana1p2l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:MateuszSr
Wiek :14
TeamSpeak + Mikro : Mam
Ilosc Godzin Przegranych na serwerze: (min.48h [2dni])
Dlaczego chcesz być u nas moderatorem?:Chce pomoc administracji w obowiazkach.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrac:Ogarniam komendy itp.

Opublikowano

NIE POLECAM SERWER !! ADMINISTRACJA MNIE ZABILA KOMENDA WOGOLE NIE OGARNIAJA I NIE POMAGAJA TYLKO GNEBIA NA VANISHU !! NIE POLECAM !!



CHCECIE ZGINAC WEJDZCIE NA SERWA !! BEZSENSU !! POZDRO !! CIOTY.

Opublikowano

Kolego w tym otoz momencie wlasnie sie usmialem... KOajrze Cie, odmowilismy Ci przyjecia do Teamu tzn MODERATOR, a Ty odrazu jakies bluzgi na nas piszesz ktore sa nie prawdziwe? ... Czlowieku ile Ty masz lat? 12,13?...

 

@Edit:Aha, zapomnialem Ci napisac ze niemamy pluginy Vanish ani go nie mielismy...:) Pozdrawiam...

Opublikowano

KOles ile Ty masz lat ? Dziecko 13 letnie ktore chce sie wywyzszac, teraz chcesz nam popsuc opinie zaa to ze moda nie dostales?... OGARNIJ Sie ... ja , za to ze diamentow nie dostales... haha ogarnij sie...

 

A tak druga sprawa, jescze wczoraj wszystko testowali i bylo napisane "BETA TEST"y ale ze jestes dzieckiem z nie rozwinietym mozgiem jescze, to nie nasza wina.. Jakos zaden gracz nie plakal jak TY... zegnam nie mam zamiaru sluchac bredni rzucanych w nasza strone..

 

Pozdro..

Opublikowano

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje co do pluginów itd proszę pisać w tym temacie.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do gry

Zespół Craft-City

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...