Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DiabloMod] Pomocy komenda /klasa nie działa nagrodze + like i moze adminem


MineUserFaker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pobrałem diablo moda OTO TO CO GOSCIU ODDAŁ O NIM:

 

 

Diablo Mod 5.9l Poprawiony i edytowany !


instalacja.png

Archiwum Diablo.rar (Download na samym końcu postu) rozpakuj i wrzuć zawartość na serwer

Wejdź amxmodx/configs/ i w plugins.ini dopisz na samym końcu:
diablo_200.amxx
diablo_daj_wez.amxx


cvary.png

addons/amxmodx/configs/amxx.cfg:
diablo_xpbonus 20 //Ilość expa za zabicie (standardowo ustawione na 7)
diablo_xpbonus2 40 //Ilość expa za wykonania celu mapy (standardowo ustawione na 75)
diablo_xpbonus3 20 //Okresla ile dosw. dostajesz za wygranie rundy przez twoj team
diablo_durability 1 //Okresla ilosc tracenia jakosci za każdym razem,kiedy uderzy cie przeciwnik
diablo_spawnchance 7 //1/x - szansa na zrespienia gracza
SaveXp 1 //1/0 zapisywanie doświadczenia
diablo_classes abcdefghijkl //które klasy maja być dostępne
diablo_avg 0 //zaczynanie od sredniej serwera (liczonego od lvl 1)
diablo_dmg_exp 0 //za ile zabranego hp wrogowi dostaje sie 1 exp (domyslnie 20, 0 - off)addons/amxmodx/configs/sql.cfg
diablo_sql_host "Adres bazy MySQL"
diablo_sql_user "Użytkownik bazy"
diablo_sql_pass "Hasło użytkownika"
diablo_sql_database "Nazwa bazy danych"
diablo_sql_table "dbmod"
diablo_sql_save "Zapis bazy 0-2"

0 - Nick
1 - IP
2 - STEAMID


opis.png

Dodatki:
- Naświetlanie Ninja
- Wskrzeszanie Nekromanty zależne od inta
- Komenda /daj
- Doświadczenie za wygraną runde
- Komenda /exp
- Frakcje (Darmowe i Premium)
- Zablokowane rozwalanie bsow
- Naprawa oslepienie przeciwnika
- Naprawa LJ
- Poprawa spamu przy wejsciu na serwer
- Komenda na dawanie dośw. amx_givexp <nick> <exp>
- Naprawa Arabian Boots
- Naprawa mocy pistoletowych
- Naprawa dawania dośw przez zabicie 1/x HE
- Naprawa "leczacej" miny
- Błąd w logach - set_user_frags i get_user_maxspeed
- Nowe klasy:
a) Imperator - 110 HP (Po naładowaniu nożu - 1/5 HE)
B) Duch - 130 HP (Po naładowaniu nożu - Redukcja obrażen i lekka niewidzialność)
c) Ezreal - 120 HP (Po naładowaniu nożu - Większy dmg i speed)
d) Skoczek - PREMIUM, 150 HP (Po naładowaniu nożu - Funkcja wingow +6)
- Poprawione wszelkie błędy dot. zwiększenia max lv

Niedługo:
- Nowe itemki
- Nowe klasy
- Nowe moce
- Nowe modele oraz dźwięki !
- Nowy sklep


komendy.png

/komendy (pokazuje wszystkie komendy diablomoda)
/pomoc (tego chyba nie muszę tłumaczyć)
/czary (pokazuje menu z statystykami)
/rune (pokazuje menu sklepu możemy w nim ulepszać rożne przedmioty lub kupić księgę doświadczenia)
/reset (resetuje wszystkie punkty rozdane w statystykach)
/klasa (dzięki tej komendzie możemy zmienić swoja klasę)
/item lub /przedmiot (pokazuje informacje na temat przedmiotu tzn co robi itp.)
/drop (wyrzuca przedmiot)
/savexp (zapisywanie doświadczenia)
/klasy (wyświetla opis postaci)
/exp (Pokazuje ile expa posiadamy oraz ile nam brakuje)

 

 


i nie działa mi komenda /klasa

oto jak mam skonfigurowane amxx.cfg:

// AMX Mod X Configuration File
echo Zaladowano AMX Mod X Config
// Standardowy dostęp. Oznacza flagę jaką ma mieć każdy gracz (nie admin), najlepiej zostaw "z".
amx_default_access "z"
// Nazwa pola setinfo które powinno przechowywać hasło u klienta/na serwerze.
// Zmień to według uznania (tylko pamiętaj że Twoi admini zamiast setinfo _pw będą musieli wpisywać podaną tutaj wartość!).
//(Example: setinfo _pw "password")
amx_password_field "_pw"
// Metoda logowania graczy w amxx
// 0 - wyłącza logowanie - gracze nie są sprawdzani i adminy nie działają
// 1 - tryb normalny - gracze będący zapisani w users.ini dostaną możliwość użycia przydzielonych im komend
// 2 - kopie wszystkich graczy nie zapisanych w users.ini
amx_mode 1
// Pokazywanie aktywności adminów
// 0: wyłącza, nie pokazuje nic co robią admini,
// 1: pokazuje co robią admini jednak BEZ NICKU admina,
// 2: pokazuje wykonywaną czynność wraz Z NICKIEM admina.
amx_show_activity 2
// Przewijany tekst u dołu ekranu. Możesz zmienić na dowolne, ta wartość liczbowa oznacza co ile czasu ma się wyświetlać.
// Możesz dodać kilka razy (wtedy będzie kilka napisów)!
amx_scrollmsg "Witamy na serwerze DiabloMod 10k Lv Cs-MamSkilla.Xaa.pl." 400
// Napisy pojawiające się na środku ekranu co jakiś czas.
// Ostatnie 9 cyfr jest to kolor napisu w formacie RRRGGGBBB. Są to wartości trzech kolorów: czerwonego, zielonego i niebieskiego.
// Wartość jednego koloru od 0 do 255.
// Możesz dodać kilka razy (wtedy będzie kilka napisów)!
amx_imessage "Witamy na serwerze DiabloMod 10k Lv Cs-MamSkilla.Xaa.pl" "000255100"
amx_imessage "Zachecamy do wsparcia serwera poprzez kupno vip i klasy premium." "000100255"
// Częstotliwość (w sekundach) pojawiania się napisów na środku ekranu
amx_freq_imessage 600

// Czas bana z głównego menu (amx_banmenu)
// Użyj zero dla bana permanentnego.
// Standardowo: 0 5 10 15 30 45 60
amx_plmenu_bantimes 0 5 10 15 30 45 60
// Slap dmg z głównego menu (amx_slapmenu)
amx_plmenu_slapdmg 0 1 5
// Czas (w sekundach) co ile gracze mogą napisać wiadomość na say'u. Zapobiega spamowi w grze.
amx_flood_time 0.75
// Ilość zarezerwowanych slotów (aby działało musi być włączony odpowiedzialny plugin za to)
amx_reservation 0
//Ilosc niewidocznych slotow dla graczy.
amx_hideslots 0
// Wyświetlanie czasu do końca mapy (automatyczne)
// a - pokazuje biały tekst
// b - używa głosu
// c - nie używa słowa "remaining" (tylko w przypadku użycia głosu)
// d - nie dodaje słów "hours/minutes/seconds" (j/w)
// e - pokazuje/mówi jeżeli obecny czas jest mniejszy niż czas zadany
amx_time_display "ab 1200" "ab 600" "ab 300" "ab 180" "ab 60" "bcde 11"
// Gdy zostanie użyte "say thetime" lub "say timeleft" używany jest głos by podać aktualny czas/pozostały czas
amx_time_voice 1
// Minimalny czas (w sekundach) jaki musi upłynąć od poprzedniego głosowania aby zacząć nowe.
amx_vote_delay 10
// Jak długo będzie trwało głosowanie (w sekundach)
amx_vote_time 10
// Pokazywać na chacie odpowiedzi które wybrali gracze?
amx_vote_answers 1
// Procent graczy potrzebny do udanego głosowania na kicka (ten % musi zagłosować na tak).
amx_votekick_ratio 0.40
// Procent graczy potrzebny do udanego głosowania na bana (ten % musi zagłosować na tak).
amx_voteban_ratio 0.40
// Procent graczy potrzebny do udanego głosowania na mapę (ten % musi zagłosować na tak).
amx_votemap_ratio 0.40
// Procent graczy potrzebny do udanego głosowania na różne rzeczy za pomocą amx_vote (ten % musi zagłosować na tak)
// bardzo polecam zwiększenie tej wartości do 0.5 bądź 0.6 gdyż ustawienie standardowe jest zupełnie nieprzydatne.
amx_vote_ratio 0.02
// Ile minut maksymalnie można przedłużyć mapę?
amx_extendmap_max 90
// Ilość czasu o ile ma być mapa przedłużona w jednym głosowaniu.
amx_extendmap_step 15
// Oznacza czy gracze mogą zmieniać swój język, ustaw 0 aby zabronić.
amx_client_languages 1
// Plugin Debug modeDebugowanie pluginów, tj. pokazywanie w logach szczegółowych informacji o ich działaniu
// 0: wyłącza zupełnie,
// 1: debuguj pluginy mające "debug" za swoją nazwą,
// 2: debuguj wszystkie pluginy. Radzę nie zmieniać tego.
amx_debug 1
// Debugowanie danego języka, gdzie w "" trzeba wpisać dwuznakowy skrót kraju. Najlepiej zostaw tak jak jest.
// To debug a language put its 2 letter code between quotes ("en", "de", etc)
// "" means disabled
amx_mldebug ""
//
// Beginning of Counter-Strike package specific configurations.
//
// Ustawia na co ma być naliczany ranking,
// 0: na nick,
// 1: na STEAMID,
// 2: na IP.
csstats_rank 1
// Maksymalny rozmiar statystyk, w kilobajtach.
csstats_maxsize 999999
// Ustawienie naliczania botów do rankignu, wpisz 1 aby włączyć.
csstats_rankbots 0
// Długość utrzymywania się na ekranie statystyk na koniec rundy (najlepszy gracz, kto zadał najwięcej obrażeń itd.), w sekundach.
amx_statsx_duration 12.0
// Ile czasu przed/po freezetime usunąć statystyki z ekranu.
// Normalne (dodatnie) wartości usunie statystyki xx sekund po zakończeniu freezetime, ujemne wartości usuną statystyki xx sekund przed końcem freezetime.
amx_statsx_freeze -2.0
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///
/// Poniżej tej tabelki możesz dodawać cvary/ustawienia pluginów dodatkowych
///
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

cvar amx_buybug_ban 1   // autobuybugban
diablo_xpbonus 980 //Ilość expa za zabicie (standardowo ustawione na 7)
diablo_xpbonus2 980 //Ilość expa za wykonania celu mapy (standardowo ustawione na 75)
diablo_xpbonus3 980 //Okresla ile dosw. dostajesz za wygranie rundy przez twoj team
diablo_durability 1 //Okresla ilosc tracenia jakosci za każdym razem,kiedy uderzy cie przeciwnik
diablo_spawnchance 7 //1/x - szansa na zrespienia gracza
SaveXp 1 //1/0 zapisywanie doświadczenia
diablo_classes abcdefghijkl //które klasy maja być dostępne
diablo_avg 1 //zaczynanie od sredniej serwera (liczonego od lvl 1)
diablo_dmg_exp 1 //za ile zabranego hp wrogowi dostaje sie 1 exp (domyslnie 20, 0 - off)


a tak plugins.ini:



; AMX Mod X plugins
admin.amxx
;admin_sql.amxx
; Basic
admincmd.amxx
adminhelp.amxx
adminslots.amxx
multilingual.amxx
; Menus
menufront.amxx
cmdmenu.amxx
plmenu.amxx
;telemenu.amxx
mapsmenu.amxx
pluginmenu.amxx
; Chat / Messages
adminchat.amxx
;antiflood.amxx
scrollmsg.amxx
imessage.amxx
adminvote.amxx
; Map related
nextmap.amxx
mapchooser.amxx
timeleft.amxx
; Configuration
pausecfg.amxx
statscfg.amxx
; Counter-Strike
;restmenu.amxx
statsx.amxx
;miscstats.amxx
;stats_logging.amxx
; Enable to use AMX Mod plugins
;amxmod_compat.amxx
; Zabezpieczenia
noflood.amxx
m_tfix.amxx
;autobuyfix.amxx
autobuybugban.amxx
;ban_net_packet_spammer.amxx
spamprotect2.amxx
; TUTAJ dopisuj samodzielnie zainstalowane pluginy:
diablo_200.amxx
diablo_daj_wez.amxx


proszę o dokładne wytłumaczenie lub jeśli tu jest gdzieś błąd o poprawienie go nagradzam + lub adminem na serwerze

Nie działa tylko komenda /klasa a reszta działa

Opublikowano

daj logi z konsoli.

 

a podpiołeś baze danych?

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...