Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak on mu je zabral Glador S1


Noobsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gosciu zabral itemki, hackiem lub bugiem dajac handel, potem pvp i itemy droply z niego.

 

Tutaj cale zgloszenie

 

Witam. Zostałem w dziwny sposób okradziony przez gracza "Kitashi" :

Pokazałem jej moje : Sztylety mistrza,zbr Hex,Zbr HW..

Poprosiła mnie o pvp : Zgodziłem się ,po czym gdy wygrałem wszystkie itemki wyrzej wymienione wyleciały ze mnie i zostały przekazane na konto gracza Kitashi.

Prosiłem graczy o pomoc, okazało sie,że nie tylko mnie okradła..

Proszę administrację o zwrot itemów i ukaranie gracza Kitashi.

Z góry dziękuje : Sikorek.

 

 

 

Jak to mozliwe ktos podpowie?

Opublikowano

Hue hue :D

 

Widziałem nie raz na różnych serwerach podobną sytuację, której byłem nawet kilka razy ofiarą.. : ) Polegało to na tym, że koleś chce z Tobą PVP i gdy zaczynacie on bierze sobie tryb "wolny" i gdy Cię zabije to wypada Ci jakiś item. . Rzadka sytuacja, jednak prawdziwa :D

Opublikowano

Itemów raczej nie odzyskasz. Widocznie mają jakiegoś buga na serwerze z tym PVP.

Najlepiej zgłoś do administracji, może jak zobaczą w logach, że żeczywiście miałeś to eq, to może oddadzą.

Opublikowano

Opowiedzcie mi krok po kroku jak to dziala, bo na 2 charach 180 i 18 lv to niedziala.

 

 

wchodze 180 daje pvp 18, klikam wolny, dedam go, nic nie dropi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...