Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

!NEW! ■ InterCraft ■ ! [16 slotów] [Survival ] Pluginy pod MineZ - 0 lagów !NOWY SERWER DOPIERO START ! [Ciekawy serwer]


sooldier1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg InterCraft

informacje.png

strzalka.gifTYP: MineZ/Dedyk

strzalka.gifSloty: 16

strzalka.gifIP: 5.9.205.210:26035

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Off

strzalka.gifNether: On

strzalka.gifBialaLista: Off

admini.png
internetowy, Srebrny97, ClipcioPL

pluginy.png
Pluginy pod MineZ.

inf.png
Witam wszystkich zgromadzonych. Chciałbym wam zaprezentować serwer MineZ. Teraz wam opowiem o co chodzi na serwerze MineZ i jak przetrwać.

Zapraszam was wszystkich bardzo serdecznie na nowy serwer wzorowany na podstawie MineZ(DayZ)

Pluginy są pod MineZ!!(Gdyby ktoś się pytał)

Na serwerze jest dodany plugin na bronie, więc można szybko uciec przed zombiakami. Żeby strzelać z broni potrzeba jedną rzecz którą można znaleźć w skrzynkach poukrywanych na całej mapie czyli proszek.

Na serwerze jest dodany plugin na respienie się itemów w skrzynkach po jakimś tam czasie(niestety nie zdradzę wam jaki to plugin oraz po ilu h/m/s się respią ;d

O co chodzi na serwerze?
Chodzi o to żeby przetrwać przed zombiakami. Myślicie że pójdzie wam łatwo lecz się mylicie, te zombiaki są tak jakby ulepszone, ponieważ mają większe dmg, szybciej biegną oraz mają wiecej wytrzymałości.

Jak przetrwać?
Na zwykłym serwerze Minecraft Survival tam gdzie jest exp to
jest zwykły exp, a na MineZ jest to pragnienie, jeżeli dojdzie do 0 będziecie ginąć i możecie się pożegnać z swoimi ukochanymi itemami. Maksimum pragnienia to 30, więcej nie możecie mieć niestety ;d. A z paskiem głodu jest tak samo jak na zwykłym survival.

Mam nadzieję że się serwer spodoba i zapraszamy bardzo serdecznie cześć ;p

Generator by -outi-

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...