Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie da sie pisac na tabliczce wiecej niz 1 linijka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi Ci że jak stawiasz tabliczke i nie możesz napisać więcej niż 3 słowa/ jedna linijka? Przecież tak zawsze było. Chyba że nie możesz pisać niżej to wtedy napisz do admina żeby to naprawił.

Kappa.

Opublikowano

Chodzi Ci że jak stawiasz tabliczke i nie możesz napisać więcej niż 3 słowa/ jedna linijka? Przecież tak zawsze było. Chyba że nie możesz pisać niżej to wtedy napisz do admina żeby to naprawił.

Ja jestem adminem.

Chodzi o to, że jak np. napisze 4 linijki. I klikne ,,Gotowe'' czy jak to sie tam nazywa. Wyskakuje tylko 1 linijka. Reszta jest ,,niewidzialna''.

Opublikowano

Podaj listę pluginów. Może wyskakuje Ci jakaś informacja w konsoli? Gracze mogą pisać 4 linijki czy ten sam problem?

AdminFun

AZRank

BKCommonLib

ChestShop

iConomy

CraftBookCircuits

CraftBook

CraftBookMechanisms

CraftBookVehicles

DeathTpPlus

EssentialsChat

Essentials

EssentialsProtect

EssentialsSpawn

Factions

FigAdmin

HatMe

nChat

NoLagg

noplugincommand

PTweaks

NoPlugins

PvpLevels

RegisterCounter

VanishNoPacket

Vault

WorldEdit

WorldGuard

xAuth

AdminFun

AZRank

BKCommonLib

ChestShop

iConomy

CraftBookCircuits

CraftBook

CraftBookMechanisms

CraftBookVehicles

DeathTpPlus

EssentialsChat

Essentials

EssentialsProtect

EssentialsSpawn

Factions

FigAdmin

HatMe

nChat

NoLagg

noplugincommand

PTweaks

NoPlugins

PvpLevels

RegisterCounter

VanishNoPacket

Vault

WorldEdit

WorldGuard

xAuth

 

Juz wszystko ladnie dziala.

Usunalem NoHack i PTweaks

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...