Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][100 slotów] IGUNA - III edycja serwera


SQut3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer słaby. Kilka rzeczy, które rzucają się w oczy zaraz po wejściu
na serwer. Styl budowli praktycznie skopiowany ze starej edycji, nic
zaskakującego, statek jest niemal IDENTYCZNY, jak te na poprzednich
dwóch edycjach. Książki, zarówno te z questami, jak i wprowadzające do
gry są pełne błędów ortograficznych i w większości skopiowane z
internetu, zero własnej inicjatywy twórczej. Jak na to ile razy był
przekładany start tej edycji, to serwer jest po prostu chuj*wy.
Ortografia nie jest pilnowana przez modów, najbardziej pilnowane jest
to, żeby nikt nie wypowiedział się krytycznie na temat serwera, bądź
jego administracji, jest to karane od razu banem. Poza tym ogromne lagi.
Co do strony, od razu uwagę przykuwa napis w prawym, dolnym rogu
"wykonanie: dragonxt.pl" czyli
nie posiadają webmastera. Poza tym kiedy wejdziemy w zakładkę "Kontakt"
naszym oczom ukazuje się napis: "Wszelkie pytania, nadużycia proszę
zgłaszać na [email protected]" . Na prawdę profesjonalny, jak na tak długo istniejący serwer, panel kontaktowy. To wszystko składa się na to, że Nie polecam marnowania czasu na LAGUNĘ!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...