Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Miniaturki do filmików na YT


James1919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ustawić żeby filmiki miały miniaturkę własną np: jak prześlesz film to masz do wyboru 3 miniaturki wybrane z filmu a jak zrobić żeby samemu stworzyć miniaturkę np: w tej playliście większość filmików ma tą samą miniaturkę a ta osoba nie ma Partnera

http://www.youtube.com/playlist?list=PLD1040884896153B3

Dam like

Cześć...

Opublikowano

Niektórzy użykownicy dostają taką funkcje.

Sam nie dawno ją dostałem, a jakiś miesiąc temu też o to pytałem ;d

Pozostaje Ci czekać.

W moich kręgach już wielu odpadło !

Opublikowano

Dokładnie jest tak jak up mówi. Trzeba czekać na dostanie tej funkcji.

Ja tą funkcje mam już koło roku i sądzę że dostaje się ją za wrzucanie filmików.

Jak wrzucasz mało to pewnie nie dostaniesz.

HBV27j.png

Opublikowano

Nie trzeba partnera, to dostajesz za ilość filmów.

Pierwszym stopniem jest odblokowanie długości filmów (po wyżej 10 min.), potem masz dalsze stopnie, aż dojdziesz do miniaturek.

Chyba nie trzeba mieć dużo wrzuconych filmów żeby mieć miniaturki.

Opublikowano

Ma ktoś może link do tego co się odblokowuje po wysłaniu odpowiedniej ilości filmów?

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Włącz zarabianie na filmach to dostaniesz.Nie ważne ile masz filmów,ja mam jeden i ajk włączyłem zarabianie to dostałem miniatury ;]

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Ale jak włączę to zacznę być partnerem YT a ja nie chce bo trzeba mieć 18 lat no i coś chyba się za tym ciągnie co nie

A mam pytanie czy jak włączysz zarabianie to dostajesz partnera i możesz zarabiać ale czy da się zrezygnować z partnerstwa?

I może ktoś dać rozpiskę ile filmów to co odblokowujemy?

Cześć...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...