Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gra wyłącza się po grze (?) oraz problem z połączeniem


maksymil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam 2 problemy odnośnie LoLa.

 

1: Często gdy kończę mecz, zaraz po tym jak klikam Kontynuuj pod napisem Przegrana/Zwycięsto gra się zamyka tak całkiem i muszę logować się od nowa.

2: Ostatnimi czasy mam też problem z połączeniem do gry. Klikam odnów połączenie i tak w kółko i nie mogę się połączyć. Po długim czasie logowania się od nowa itp wreszcie udaje mi się zagrać ale już za późno ,żeby coś zdziałać.

 

 

Pomoże ktoś?

Pentakille [Ranked]

• Fiora (1) • Nidalee (1) • Ezreal (1) • Graves(1) • Cassiopeia (1) ♦

Pentakille [Normal]

• Gangplank (1) • Master Yi (1) • Cassiopeia (1) ♦

Opublikowano

Reinstall raczej odpada, nie chcę czekać całego dnia aż mi się pobierze. Dzielony net 2mb to raczej cienko będzie pobierajać 250kb/s całą grę :(

Pentakille [Ranked]

• Fiora (1) • Nidalee (1) • Ezreal (1) • Graves(1) • Cassiopeia (1) ♦

Pentakille [Normal]

• Gangplank (1) • Master Yi (1) • Cassiopeia (1) ♦

Opublikowano

Już 2 ranked przegrany przez problem z połączeniem -,- I z 90 LP do 0 LP Dziekuję RIOT!

Pentakille [Ranked]

• Fiora (1) • Nidalee (1) • Ezreal (1) • Graves(1) • Cassiopeia (1) ♦

Pentakille [Normal]

• Gangplank (1) • Master Yi (1) • Cassiopeia (1) ♦

Opublikowano

Co do wywalania gry po zakonczonym meczu to wina LOLREPLAY.

Polecam go wyłączać zanim klikniesz Kontynuuj po wygraniu/przygraniu.

 

Co do 2 w folderze gdzie masz lola przjdz do League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.212\deploy i zawsze jak nie mozesz sie polaczyc i masz przycisk reconnect to poprostu uruchom gre z pliku w tym folderze co podalem wyżej tj. deploy tam jest launcher lola co odrazu ci laduje gre

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...