Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte][Propozycje] Propozycje :D


Zumaari™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello everybody!

Przygotowałem Wam dzisiaj kilka propozycji dot. oczywiście forum. Dobra, to zaczynamy!

a)Dział Metin2:

-w poddziale "publikacje serwerów prywatnych" wstawić przed każdym serwerem typ serwera.Np. Medium Almantia MT2

 

b)Rangi:

-nowa ranga: white member. Byłaby to ranga konkursowa na najniższy stopień podium. Jego uprawnienia ograniczają się do posiadania tła w profilu.

 

c)działy:

-dział "Pytania userów".Możnaby na nim zadawać pytania dot. forum

-przywrócenie moderatorów do pogaduszek

 

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Byłem modkiem pogaduszek i obecnie stanowisko jest takie, że modka będzie miał Fifolski + GMi bardziej będą tam przebywać, więc odpada. Uciekamy od prefiksów, więc metin odpada. White Member też, gdyż mamy już 4 nagrody konkursowe. Pytania userów - pw do mentora, moderatora, gm, mnie <skromny>, bądź w pogaduszkach.

 

NIE.

 

 

Cytat posiada prawa autorskie, nie zezwalam na jego rozpowszechnianie :(

Opublikowano

Byłem modkiem pogaduszek i obecnie stanowisko jest takie, że modka będzie miał Fifolski + GMi bardziej będą tam przebywać, więc odpada. Uciekamy od prefiksów, więc metin odpada. White Member też, gdyż mamy już 4 nagrody konkursowe. Pytania userów - pw do mentora, moderatora, gm, mnie <skromny>, bądź w pogaduszkach.

 

NIE.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Byłem modkiem pogaduszek i obecnie stanowisko jest takie, że modka będzie miał Fifolski + GMi bardziej będą tam przebywać, więc odpada. Uciekamy od prefiksów, więc metin odpada. White Member też, gdyż mamy już 4 nagrody konkursowe. Pytania userów - pw do mentora, moderatora, gm, mnie <skromny>, bądź w pogaduszkach.

 

NIE.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...