Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FreeBuild [1.4.7] Rekrutacja na Moderatora ON! [DeathMatch] [100SL]


direcot1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MistycMine2

Informacje3.png

strzalka.gif IP: 46.29.20.232:25565

strzalka.gifTYP: Freebuild + RolePlay

strzalka.gifSloty: 100

strzalka.gifIP: 46.29.20.232:25565

strzalka.gifPotwory: Na surowcowej

strzalka.gifZwierzęta: Na surowcowej

strzalka.gifPvP: Na arenie PvP

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Administracja5.png

piotrek131

pluginy3.png

Nie podamy.

InformacjeDOT3.png

Serwer wystartował 19, dopiero teraz zaczynamy reklamowac, mam nadzieje, ze wejdziecie i wam sie spodoba, sa spleefy deathmatche oraz inne! :)

Rekrutacja na Moderatora ON!

Wiek:

Byłeś kiedyś modem/adminem:

Ile grasz:

Dlaczego Ty:

Nick:

Masz TS3?:

Masz Mikrofon?:

Opublikowano

Mam Pytanko Czy Jako Moderator Będzie Trzeba Wpłacać Składkowe Na Serwer ?

Opublikowano

Byłeś kiedyś modem/adminem: Tak byłem. Budowniczym,adminem modem .


Ile grasz: W minecrafta od kilku lat.


Dlaczego Ty: Bo nie mam co robić :) Nie no mam laptopa i będę cały czas praktycznie na serwerze. Lubię pomagać innym.


Nick: KorekPL


Masz TS3?: Mam.


Masz Mikrofon?: Tak mam.

Opublikowano

Byłeś kiedyś modem/adminem:Mam swój server :D a na innych raczej budowniczy

Ile grasz:z 2 lata :D

Dlaczego Ty:Nie wiem lubie być adminiem :D

Nick:guciu133

Masz TS3?:Nie ;/ zrypal mi sie

Masz Mikrofon?:Ta

Opublikowano

Wiek:13


Byłeś kiedyś modem/adminem:Tak


Ile grasz:od wersji 1.6.6


Dlaczego Ty:wsumie to z chęci tylko chce byc modem


Nick:DTCX


Masz TS3?:mam


Masz Mikrofon?:mam

Opublikowano

Wiek: 13 i 2/12


Byłeś kiedyś modem/adminem: tak, budowniczym adminem i modem



Ile grasz: 2lata w minecrafta


Dlaczego Ty: jestem miły kulturalny, lubię pomagać, znam komendy


Nick: Kieszo


Masz TS3?: ta


Masz Mikrofon?: ta

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...