Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server ~~~~LEGENDERYCRAFT24~~~~ Minecraft [100 slotow] [RPG] [FRAKCJE] [Powiekszony exp] [NO LAG] [NAJLEPSZY SERVER FRAKCJI] [NO WL] [ITEMSHOP]


kotek_xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • LegenderyCraft

     

     

     

    Informacje.png

     

     

     

    strzalka.gif TYP: Wojny gildii/Surival

     

    strzalka.gif Sloty: 100

     

    strzalka.gif Potwory: Wlaczone

     

    strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone

     

    strzalka.gif PvP: Właczone

     

    strzalka.gif Premium: Nie trzeba

     

    strzalka.gif Nether: Tak

     

    strzalka.gif BialaLista: Nie

     

     

     

    strzalka.gifIP: s136.csrv.pl:26813

     

    strzalka.gif IP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200

    strzalka.gif FORUM :legenderycraft24.cba.pl

     

     

     

    Administracja2.png

     

    Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

     

    Moderator -TigerAO

     

    pluginy.png

     

    Frakcje ,MCMMO,essentials,falsebook

     

     

     

    InformacjeDot.png

     

    -Server istnieje od 3 dni gra juz na nim ponad 30 graczy.

     

    -Server dziala 24/7.

     

    -Nie ma lagow.

     

    -Duzo informacji na spawnie.

     

    -5x wiecej EXP-a z Mobow.

     

    -Bardzo tanie ceny VIP i SuperVIP.

     

    -Plugin specjalnie dla Graczy na bramy i mosty (FALSEBOOK).

     

    -Komedna /sethome dla Graczy co poprwia Gre.

     

    -Bardzo Estetyczny spawn.

     

    I wiele wiecej przywileji !!!

     

     

     

     

    Jak powstał server:

     

     

    Wpadlismy na pomysl z kolegami aby zrobic ,server w grze minecraft

     

    Wszyscy sie zgodzili i postanowilismy kupic server na poczatek 30 slotow

     

    po 3 dniach

     

    server stal juz pełny wiec nie zawachalismy sie dokupic jeszcze 50

     

    slotow aby wszyscy gracze mogli spokojnie wbic na server bez problemu .

     

     

     

     

    REKRUTACJA NA MOD-a I Admini OTWARTA

     

    PODANIA PISAC W KOMENTARZCH:

     

    1. Wiek:

     

    2. Obycie z komendami:

     

    3. Dlaczego ty:

     

    4. Staż z minecraftem:

     

    5. Staż z serwerami:

     

    6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

     

    7. Na ilu serwerach grałeś:

     

    8.Czy masz TeamSpeak3

     

    9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre

     

     

     

    DZIEKUJE I ZAPRASZAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...