Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Rzeź - Dedyk 24/7 - Coś jak Kwadratowa Masakra


CervoltTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :)


W tym temacie chciałbym wam przedstawić serwer : Pixelowa Rzeź :)


Serwer podobny jest do kwadratowej masakry :D


Kręce na nim serie na youtube.


IP : Pixelowa.maxc.pl:25610


WHITELIST


Szablon formularza:


Nick w MC : [Nick]


Konto Youtube : [Tak,Nie] [Nick]


Dlaczego?:


Wiek:


SKYPE : nick

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

Nick w MC : Marcinosa


Konto Youtube : Nie


Dlaczego?: Ponieważ chciałbym zagrać na takim serwerze z kolegą :) i wydaje mi się że ogarniesz serwer.


Wiek:14


SKYPE : na pw wysłałem :)

Opublikowano

 

Nick w MC : Marcinosa

Konto Youtube : Nie

Dlaczego?: Ponieważ chciałbym zagrać na takim serwerze z kolegą :) i wydaje mi się że ogarniesz serwer.

Wiek:14

SKYPE : na pw wysłałem :)

dodałem :)

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

Nick w MC : MouseMick


Konto Youtube : niestety nie


Dlaczego?:Lubię grać, i razem współpracować


Wiek:15


SKYPE : niestety nie

Przyszły Serwer Plemiona!



Over Wars!


Opublikowano

 

Nick w MC : MouseMick

Konto Youtube : niestety nie

Dlaczego?:Lubię grać, i razem współpracować

Wiek:15

SKYPE : niestety nie

Dodany

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

Nick w MC : [Nick] oksiu


Konto Youtube : [Tak,Nie] [Nick] nie


Dlaczego?: bo lubie grac na tego typu serwerach


Wiek: 15 lat


SKYPE : nick nie mam

Opublikowano

Nick w MC : CookieMonster


Konto Youtube : Tak, ale nie mam tam filmikow gdyz mialo to byc moje konto i kolegi bo krecimy serie, ale jednak na jego bo mi fraps laguje mc ;(


Dlaczego?: Lubie KM Wspolpracuje z innymi nie jestem chamski i nie griefuje


Wiek: 11 - Wiek to tylko liczba


SKYPE : moonstergood (ps mikro mi zmienia glos ;c dlatego taki dziwny ;P

mca.png

Opublikowano

Nick w MC: Kejkel

 

Konto YouTube:Mam ale nie kręce (nazwa neverwinandnevergree)

 

Dlaczego:Bo to wspaniała zabawa z dobrymi i fajnymi ludźmi :)

 

Wiek:14

 

Skype:Mam ale niestety zepsute mikro :(

Opublikowano

Nick w MC: Haris

Konto YouTube:NIe mam

Dlaczego:Bo lubie takie serwery i jestem mily i umiem budowac

wiek:14

Skype:Mam ale nie mam mikro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...