Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pixelowa Rzeź - Dedyk 24/7 - Coś jak Kwadratowa Masakra


CervoltTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :)

W tym temacie chciałbym wam przedstawić serwer : Pixelowa Rzeź :)

Serwer podobny jest do kwadratowej masakry :D

Kręce na nim serie na youtube.

IP : Pixelowa.maxc.pl:25610

WHITELIST

Szablon formularza:

Nick w MC : [Nick]

Konto Youtube : [Tak,Nie] [Nick]

Dlaczego?:

Wiek:

SKYPE : nick

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

Nick w MC : CookieMonster



Konto Youtube : Tak, ale nie mam tam filmikow gdyz mialo to byc moje konto i kolegi bo krecimy serie, ale jednak na jego bo mi fraps laguje mc ;(



Dlaczego?: Lubie KM Wspolpracuje z innymi nie jestem chamski i nie griefuje



Wiek: 11 - Wiek to tylko liczba



SKYPE : moonstergood (ps mikro mi zmienia glos ;c dlatego taki dziwny ;P

mca.png

Opublikowano

Nick w MC : [Nick] Hard00 (cyrfy to sa)


Konto Youtube : [Tak,Nie] [Nick] Nie mam

 

Dlaczego?:Juz od 2 dni szukam takiego serva

 

Wiek:13

 

SKYPE : wiktor11wra ale mam dziewczynki glos...



Ale nie lepszy ts niz skype?

Opublikowano

Nick w MC: MinecraftKox

 

Konto Youtube: Mam ale bez filmikow

 

Dlaczego?:Ponieważ lubię grać razem z graczami na takim trybie gry

 

Wiek:13

 

Skype:Nie Posiadam nie moge zainstalowac :mellow:

Opublikowano

Nick w MC: Remik68

 

Konto Youtube : Mam ale nie nagrywam :(

 

Dlaczego?:Lubię zasady KM , nie grifuję , nie kradnę , pomagam osobą które tego potrzebują , chciałbym się chociaż raz poczuć w gronie Kwadratowej Masakry :)

 

Wiek : 12 :)

 

Skype : Posiadam ale nie słyszę dźwięku . Mogę to przysiąc przez przypadek wywaliłem sterowniki od dźwięku xD

mca.png
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...