Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg
Wojny Frakcji

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 33

strzalka.gifIP:warguild.gomc.pl

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium:Non-premium

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista:OFF

Admin.png

Właściciel:

Jaguar_pl

Administratorzy:

MrTyrael

CysSia

pluginy.png
AutoMessage,
WorldEdit, iConomy, AuthMe, ClearLag, PermissionsEx, AntiRelog,
ProtocolLib, AutoSaveWorld, CookieMonster, WorldGuard, TopPVP,
Essentials, MagicCarpet, EssentialsProtect, DisguiseCraft,
EssentialsSpawn, ChestShop, EssentialsChat, EssentialsAntiBuild,
Factions, AntiCheat

InfoDOt.png
Witam
, jeśli szukasz najlepszego serwera Survival/Wojny Frakcje to dobrze
trafiłeś właśnie od niedawna istnieje ten serwer wiec jeszcze inni
gracze nie są aż tak rozbudowani :)
IP:warguild.gomc.pl
I wejdź do naszego serwa !
Stwórz własną gildie i zrób najlepszą gildie na serwerze,
Jeśli myślisz że dasz rade stworzyć najlepszą gildie na serwerze wejdź i pokaż że twoja gildia będzie najlepsza
wejdź na serwer i oceni go :)
Rozrywka:
Co 5godzin są rozgrywane Eventy

Opublikowano

ok jeśli tobie to ip nie dziala co jest na górze choć to troche dziwne bo mi dziala i innym to prosze jeszcze 2 Ip serwera

prosze ten - 46.29.20.238:9922

Opublikowano

serwer jest super admini ogar o wszystko można się spytać każdy jest miły nikt nie przeklina Zapraszam na serwa do wzspulenj gry !!!!!!!!!!!!!!! Napisał MINECRAFT12

Opublikowano

serwer jest super admini ogar o wszystko można się spytać każdy jest miły nikt nie przeklina Zapraszam na serwa do wzspulenj gry !!!!!!!!!!!!!!! Napisał MINECRAFT12

 

 

po 1 nie spam dzieciaku co sie nie znasz na minecrafcie po 2 mam dla ciebie super slownik ortograficzny umowilem cie na korepetycje z Polskiego ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...