Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7]Survival + fracje + 4fun 50 SLOT NO WHITE LIST @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


.CapthaPL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

♣♣Survival + Frakcje + 4fun♣♣



Witam z tej strony CapthaPL i chciałbym zaprezentować wam serwer pod survival + frakcje ;)


Dlaczego ten ?


Ten serwer to nie zwykły SV. Ma w sobie nutke 4 fun.


Ma powiększony drop diax ze stone od innych serwerów! 2.5%.


Dlaczego rudy dropią ze stone?


Powód jest taki że w na serwerach jest coraz więcej osób używających xray.


Dokładne % juz na serwerze.


Dlaczego nie zainstaluje Orebfuscatora?


Buguje i stone czasem wygląda jak ruda i odwrotnie a także bardzo laguje.


Czy to tyle ?


Nie ! Na serwerze jest test powiększony exp więc gra nie bedzie żmudna!


Po co masz patrzeć jak ktoś sie bije z drewnianym mieczem jak możesz mieć diamentowe przedmioty i mikstury ;) Teraz sie liczy tylko enchant i skill !


Spawn nie jest duży. Jest do średniej wielkości domek.


Dlaczego taki ?


Dlatego że po co ma być jakiś wielki zamek na survivalu skoro i tak nic w nim praktycznie nie będzie? To ma być serwer jak każdy inny survival lecz z dużo lepsza zabawą?


Czy rekrutacja jest Online ?


Dla polaków nie.


Co to znaczy że dla polaków? Serwer jest otwarty dla także zagranicznych osób i szukamy 1 adminstratora zza granicy.


Spawn i informacje są w języku polskim i angielskim !


A jak z zabijaniem i przejmowaniem frakcji?


Zabijać można każdego i zawsze ! W końcu to survival.


Dla tych osób które będą płakały że straciły będzie prezent. Ban.


Nie zamierzamy mieć osób które nie mają w sobie choć nutki umiejętnośći gry na survivalu.


Uff troszke sie napisało.


Administracja Jest otwarta na wszelkie propozycje z dodawaniem pluginów itp.


Był bym też wdzięczny aby dawać w grze do Osoby o nicku CapthaPL linki do zagranicznych for aby rozpublikować serwer.



Ok konieć pisania :D



IP : mc.systemz.pl:2239





zapraszamy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...