Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

lagi podczas porusznia myszka


Wozniak8814

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , mam taki problem że jak odpalam cs wszystko dobrze w menu
dołączam do serwer'a wszystko ok , i gdy chce poruszyc w grze myszką fps
maleją do 7-0 jakby coś stawiało opor prubowałęm tego Poradnika
niepomogł(Poradnik Nizej). Stało sie to z dnia na dzień mam dwie myszki
na obu to samo Prosze o pomoc.Mam tak tylko w cs (mam steam) chce dodać że na ns mam normalnie 0lagow myszki a na steam ruszam myszką mam lagi dołącze filmik (trzeba otworzyć przez cs) a jak ruszam strzałkami niema lagow wtf .. prosze o pomoc.

Poradnik ktorego probowałem Prosze moderatorów o nieusuwanie linkow ponieważ to niereklama tylko poważny problem :) na filmiku jest pokazane poruszanie myszką i poruszanie strzałkami jest róznica ?!

xxx

1390144171-U592769.png


Opublikowano

To jest przez aktualizacje countera.

 

Wklej to do cfg:

 

gl_playermip 2
gl_round_down 3
gl_clear 0
max_shells 0
cl_weather 0
cl_shadows 0
gl_vsync 0
gl_ansio 0
fps_max 100.0
cl_min_ct
cl_min_t
m_customaccel 0
m_customaccel_exponent 1
m_customaccel_max 0
m_customaccel_scale 0.04
r_bmodelhighfrac 5
r_detailtextures 0
gl_playermip 2
gl_round_down 3
gl_clear 0
max_shells 0
cl_weather 0
cl_shadows 0
violence_ablood 0
violence_hblood 0

 

Oraz dodaj do parametrów startowych to:

 

-nofbo
-nomsaa

 

Opublikowano

Po update config który jest używany przez Counter-Strike to cstrike, ale jakby nie działało to wklej do cfg w cstrike_polish, a żeby dodać po parametrów startowych to wchodzisz w Steam/Biblioteka/Counter-Strike 1.6/PPM/Właściwości/Ogólne/Parametry startowe.

Opublikowano

oddzielnie.

 

albo dopisz wszystie razem do config.cfg

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

mam pytanie jak oddzielnie jedna wprowadzić wyłączyć i włączyć steam i druga tak samo ?? (lagi nieco mniejsze po tych komendach) tylko do parametrow niewrowadziłem

1390144171-U592769.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ref.

Mam to samo. Wchodzę w CS jest 60 FPS Ruszę myszką i spada do 4 FPS, jak przestane to wraca do 60, ale gdy znów poruszę spada i tak ciągle, podczas poruszania myszy.

Podane wyżej komendy nie pomogły.

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...