Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 3 [20 Slotów] 24/7 [WL]


karol1gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Masakra 3 SkyBlock

 

IP: 91.238.134.166:2238

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

Biała Lista: Tak

Nether: Tak

 

 

 

 

Wzór Podania:

Imię:

 

 

Nick:

Wiek:

Premium:

Mikrofon: Obowiązkowy

Skype: Obowiązkowy

Nazwa na Skype:

Coś o sobie:

Dlaczego ty?:

Ile byś godzin poświęcał na serwerze:

Właściciel: MrKarlos

 

Start Prawdo Podobnie Dzisiaj :D



Zapraszam DO pisania Podań!

Opublikowano

Kwadratowa Masakra 3 SkyBlock

 

IP: 91.238.134.166:2238

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

Biała Lista: Tak

Nether: Tak

 

 

 

 

Wzór Podania:

Imię:Przemek

 

 

Nick:xDarkHunt3rx

Wiek:17

Premium:niet ;]

Mikrofon: Obowiązkowy - posiadam

Skype: Obowiązkowy - posiadam

Nazwa na Skype: pisz pw jak sie dostane ;] wtedy podam.

Coś o sobie: Jestę Chłopacę

Dlaczego ty?: Bo tak chce Bóg.

Ile byś godzin poświęcał na serwerze: ok. 5-8

Właściciel: MrKarlos

 

Start Prawdo Podobnie Dzisiaj :D No to Git. :ninja:

 

Zapraszam DO pisania Podań!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Imię: Maciek

 

 

Nick: MusicManC4

Wiek: 14

Premium: Nie

Mikrofon (obowiązkowy): Posiadam

Skype (obowiązkowy): Posiadam

Nazwa na Skype: cichyfulll2

Coś o sobie: Lubię serwery w stylu kwadratowa masakra

Dlaczego ty?: Bo lubie dżem.

Ile byś godzin poświęcał na serwerze: Dużo

Opublikowano

Imię:Daniel
Nick:wietes15
Wiek:17
Premium:nie ale skina mam bo gram na nicku kuzyna:D
Mikrofon: Obowiązkowy:mam
Skype: Obowiązkowy:mam
Nazwa na Skype::danielbanasiak95
Coś o sobie:mam na imie danie mam 17 lat, lubie grac w tenisa stołotego, piłke nożna, interesuje sie informatyka i sportem.
Dlaczego ty?:bede pomagal graczom z teamu,barszo lubie grac na serverach tego typu i ogarniam , nie grifuje.
Ile byś godzin poświęcał na serwerze:w tygodniu 6-7h


mca.png

Opublikowano







Nick:SebucH



Wiek:13



Premium:Nie mam



Mikrofon:Posiadam



Skype:Posiadam



Nazwa na Skype:sebi1288



Coś o sobie:Jestem ogarniety lubie grac na serverach typu kwadratowa masakra.



Dlaczego ty?:Czemu ja? sam nie wiem.



Ile byś godzin poświęcał na serwerze:Duzo bo do konca tygodnia mam ferie



Imię:Sebastian

Opublikowano

Seerwer Słaby .Nie ogarnięta administracja.Admin strasznie ulepsza rozgrywkę (Diaxy,RedStone,Zelazo,Obsydian.) . SzKOdA Gadać

Pozdrownienia .

Opublikowano

Seerwer Słaby .Nie ogarnięta administracja.Admin strasznie ulepsza rozgrywkę (Diaxy,RedStone,Zelazo,Obsydian.) . SzKOdA Gadać

Pozdrownienia .

 

Sorki Dzieciaku Ale to Event i przegraliście i odrazu płaczesz napucz się grać uczciwie -.-

Opublikowano

Podania:



Imię:Mateusz




Nick: GamerMateusz



Wiek:16



Premium: Posiadam



Mikrofon: Obowiązkowy: Posiadam



Skype: Obowiązkowy: Posiadam



Nazwa na Skype: GamerMateusz



Coś o sobie: Wysoki jestem



Dlaczego ty?: Bo lubię pograć na serwerach tego



typu, pomagam innym na tyle ile umiem



Ile byś godzin poświęcał na serwerze: 2-3

Opublikowano

mię:Damian

Nick:1filipek

Wiek:14

Premium:Nie

Mikrofon: Obowiązkowy : Mam

Skype: Obowiązkowy: Mam :D

Nazwa na Skype:damian.boruta

Coś o sobie:Jestę gimbusę lubię serwy tego typu , nie griefuje , pomagam innym , dobrze się dogaduje z innymi

Dlaczego ty?:Bo ogarniam MC :D

Ile byś godzin poświęcał na serwerze:Zależy kiedy w weekendy to nawet 24h , a w tygodniu to od 4-8 h

Opublikowano

Imię:Wiktor


 


 


Nick:Hard00 (00 to cyfry



Wiek:13



Premium:nie



Mikrofon: Obowiązkowy mam

Skype: Obowiązkowy mam



Nazwa na Skype:wiktor11wra nie lepiej ts zrobic?



Coś o sobie:Nie jestem gimbusem ogarniam mc :P:D



Dlaczego ty?:Bo sukam takiego servera



Ile byś godzin poświęcał na serwerze:4-5

Opublikowano

Imię:Maciek




Nick:Raycius



Wiek:15



Premium:Tak



Mikrofon: Obowiązkowy Mam



Skype: Obowiązkowy Mam



Nazwa na Skype:rayner1790



Coś o sobie:Jestem lekko szurniętym młodym człowiekiem który interesuje się grami/php :D



Dlaczego ty?:Lubie wspomagać różne servery, miałem kilka 20-60 slotowych



Ile byś godzin poświęcał na serwerze:zależy od czasu ale pewnie kolo 3-4


Opublikowano

Imię: Bartłomiej

Nick: blezur

Wiek: 13 ( rocznikowo 14)

Premium: Tak

Mikrofon: Tak

Skype: Tak

Nazwa na Skype: blezurek

Coś o sobie: Mieszkam na śląsku. Chodzę do 1 klasy gimnazjum.

Dlaczego ty?: Jestem miły, uczciwy i wiele więcej.!. Ogarnięty, pomocny. Często dostępny.
Ile byś godzin poświęcał na serwerze: Jak najwięcej minimum 2h dziennie (ale będę przeważnie około 4-5h)

Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA ADMINISTRACJA BARDZO NIE OGARNIĘTA , NWM PO CO ONI DODALI TO NA MPC SKORO NA WL DODAJĄ TYLKO ZNAJOMYCH.NAPISAŁEM W PODANIU ŻE MAM 14 LAT , DODALI NA WL A GDY WBIŁEM NA SERWA SPYTALI ILE MAM LAT POWIEDZIAŁEM 14 AUTOMATYCZNIE DALI MI PERMA!

Opublikowano

Imię: Mikołaj




Nick:MrPsychoo



Wiek: 13



Premium: Tak .



Mikrofon:Tak



Skype: Tak -



Nazwa na Skype: Soczeek7



Coś o sobie: Lubie grac z przyjaciolmi zdobywac nowe cele.



Dlaczego ty?: Lubie poznawac nowych ludzi i grac na sky blockach




Ile byś godzin poświęcał na serwerze: 5/7

Nowicjusz
Opublikowano

HAHAHAH ! SERVER ZJEBANY W CHUJA ! PYTAJA SIE ILE MASZ LAT . NIE DODAJA DO DRUZYNY . JA KOGOS WALNOLEM I DALI MI BANA : ADMIN MA ZAWSZE RACJE ! ZJEBANY SERVER W CHUJ . SAMI ICH KOLEDZY ! NIE POLECAM ! WOLE JUZ SERVER 2 SLOTY SURVIAL RPG NIZ ADMINA 2 LETNIEGO !


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...