Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Przed i po nawie gildii występują litery alfabetu. Daje ++ !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed i po nawie gildii występują litery alfabetu, np. w mojej :

 

a* TeamAdmins r[Wlasciciel] Nikos_PL

 

i chodzi dokładniej o tą literkę "a" i "r" ^,^

Lecz mogą wyspępować inne : "f" itp. Mianowicie chcę to usunąć a nie wiem jak ? reinstal pluginu nie pomół ; )

 

Opublikowano

Spróbuj odinstalować Factions. Może to pomoże.

@ Jeżeli rozumiesz angielski to :



1) In your chat manager plugin (the one that does prefixes), add [FACTION] to where you want the faction title to appear.



2) In the Factions config, change the chatTagInsertIndex to 0 (W factions config zmien chatTagInsertIndex na 0)

@ Tutaj jest chyba filmik jak to zrobić, ale nie jestem pewien.

 

http://www.minecraftforum.net/topic/1493290-factionsessentialschat-problem/

 


Kappa.

Opublikowano

Spróbuj odinstalować Factions. Może to pomoże.

 

@ Jeżeli rozumiesz angielski to :

 

 

 

1) In your chat manager plugin (the one that does prefixes), add [FACTION] to where you want the faction title to appear.

 

 

 

2) In the Factions config, change the chatTagInsertIndex to 0 (W factions config zmien chatTagInsertIndex na 0)

 

@ Tutaj jest chyba filmik jak to zrobić, ale nie jestem pewien.

 

http://www.minecraftforum.net/topic/1493290-factionsessentialschat-problem/

 

 

 

Dzięki ; ) męczyłem się z tym już od miesiąca, twój link pomógł ! jest dobrze ! Dzięki wielkie jeszcze raz !

_____________________________________________________________________________________________________

Znasz może j akieś dobre Anti-relogi ? anti reloganiu się podczas PVP ? ;D

Opublikowano

Przecież kolega napisał że mu działa.

 

A jeśli nawet nie lub komuś innemu to polecam pobranie w Factions z jakiś plików serwerowych ;)




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...