Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Global - czy trudno o eq oraz jak zarobić ?


Lajfys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko mam ochotę zagrać na PL'u chciałem się was spytać czy jest bardzo trudno o eq i jak zarobić aby jakieś to eq kupić :)

 

Patrzyłem te poradniki ,,Jak zacząć'' no ale w nich nic nie znalazłem grałem kiedyś na PL (patch 3,4)

 

Jak bym grał to Wojem 2H albo Kapłanem

bardzo prosze o odp

Bez_nazwy-3QA3Ls.png

By IndienPz

Opublikowano

Na PL'u jest ciężko o naprawdę dobre eq

 

zarabia się najlepiej na wojnach

 

Ps nie myl serwerów bo global a PL to 2 naprawdę różne serwery

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Jak chcesz zaczynać na PL to skupiaj się tylko na expie żeby wbić wysoki Lv i kupuj tylko EQ +12 od handlarzy. Dodatkowo loguj się codziennie bo za to dostać można na prawdę fajne rzeczy. Jeżeli chcesz mieć dobre EQ to musisz w to włożyć dużo czasu, pracy i może nawet zł. Polecam tę grę tylko dla takiego ,,lajtowego'' grania, ogólnie gra jest monotonna, polecam wybór innej,bo są lepsze ale jak chcesz.

TrollololololololololooO!

Pasjonat
Opublikowano

Jak na każdych PL'ach, różnych gier łatwo nie ma, jednak jak chcesz spróbować to spróbuj i sam oceń czy Ci się podoba. 4Story jest monotonne i czasami nudne, dlatego zakończyłem grę.

7ba4ef2746a62.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...