Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składanie meeega machiny xDD [SKŁADANIE KOMPUTERA]


99KaNaK99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Bardzo prosiłbym abyście pomogli mi złożyć stacjonarkę...Jednak ma to być taka stacjonarka,dla której FarCry 3 na full detalach i wgl. to bułeczka z masełkiem...PISZCIE :D

 

PS. Mój budżet to 4500zł-5000zł max. Nooo chyba,że już mnie przekonacie do większej kwoty (nioch,nioch :) )

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Przy takim budżecie napiszę to samo, co w innych tematach - powinieneś według mnie wstrzymać się z zakupem do wyjścia nowych generacji proców, konsol i kart graficznych. Za kilka miesięcy wszystko może ulec sporej zmianie...

Opublikowano

@Up

dupna i źle dobrana mobo

GPU też dałeś złe, bo daje się only Ghz Edition jeżeli chodzi o 7970.

Buda też jakaś z kosmosu...

Ogólnie zły zestaw.

@Autor

Wstrzymaj się kilka miesięcy najlepiej do wakacji, bo wtedy wyjdą nowe generacje inteli i pewnie już będą DDR4, a więc i nowe MOBO.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Wooow. Dziękuję wam za odpowiedzi,bo gdyby nie wy już "przymierzałbym" się do nowego PC-ta ...

 

No więc OK. Poczekamy do wakacji,zobaczymy ... Myślę,że skoro już wiem,że na razie nie warto kupować nowego PC to temat [DO ZAMKNIĘCIA]

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...