Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 3 [20 Slotów] 24/7 [WL]


karol1gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Dominik

NIck: 13domekyt

Wiek: 13

Premium: tak

Skype: marek.marek439

Coś o mnie: Lubię grać w piłkę nożną i ręczną. Gram w minecrafta od ponad roku i lubie również gry wojskowe. Ogólnie jestem troche nieśmiały i nie lubię się rozpisywac:

Dlaczego ja? : Bo od dawna szukam takiego serwera, choc to praktycznie żaden powód. Lubię budowac, kopać "kobla" i walczyc.

Dziennie grałbym około godziny moze wiecej

Wolałbym eventy ale pvp on przezyje

Opublikowano

Kwadratowa Masakra Sezon 3 SkyBlock !!!!!

IP: 91.238.134.166:2238

Sloty: 20

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Biała Lista: Tak

Premium: Nie Wymagane

Nether: Tak

Status: On 24/7

 

 

Wzór Podania na Białą Listę !!!

 

Imię:

Nick:

Wiek:

Premium:

Mikrofon: Obowiązkowy

Skype: Obowiązkowy

Nazwa na Skype:

Coś o sobie:

Dlaczego ty?:

Ile byś godzin poświęcał na serwerze:

Czy chciał byś pvp on czy tylko w eventy ???:

 

 

 

WŁAŚCICIEL: MrKarlos

 

Serwer Otwieram 20-02-2013 godzina około 17-18.

 

 

 

 

 

 

Kwadratowa Masakra Sezon 3 SkyBlock !!!!!

IP: 91.238.134.166:2238

Sloty: 20

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Biała Lista: Tak

Premium: Nie Wymagane

Nether: Tak

Status: On 24/7

 

 

Wzór Podania na Białą Listę !!!

 

Imię:

Nick:

Wiek:

Premium:

Mikrofon: Obowiązkowy

Skype: Obowiązkowy

Nazwa na Skype:

Coś o sobie:

Dlaczego ty?:

Ile byś godzin poświęcał na serwerze:

Czy chciał byś pvp on czy tylko w eventy ???:

 

 

 

WŁAŚCICIEL: MrKarlos

 

Serwer Otwieram 20-02-2013 godzina około 17-18.

 

 

 

 

 

 

Kwadratowa Masakra Sezon 3 SkyBlock !!!!!

IP: 91.238.134.166:2238

Sloty: 20

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Biała Lista: Tak

Premium: Nie Wymagane

Nether: Tak

Status: On 24/7

 

 

Wzór Podania na Białą Listę !!!

 

Imię:

Nick:

Wiek:

Premium:

Mikrofon: Obowiązkowy

Skype: Obowiązkowy

Nazwa na Skype:

Coś o sobie:

Dlaczego ty?:

Ile byś godzin poświęcał na serwerze:

Czy chciał byś pvp on czy tylko w eventy ???:

 

 

 

WŁAŚCICIEL: MrKarlos

 

Serwer Otwieram 20-02-2013 godzina około 17-18.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nick: Blomy95


Wiek:13


Premium: Mineshafter


Mikrofon: Tak


Skype: Tak


Nazwa na Skype:tytus78.8


Dlaczego ty?: Lubię takie serwery jak kwadratowa masarka ;) Jest dużo zabawy :P


Ile byś godzin poświęcał na serwerze: Dużo czasu.


Czy chciał byś pvp on czy tylko w eventy ???: Eventy

Reflink - off.

Opublikowano

Nick: boss


Wiek:16


Premium: nie


Mikrofon: Tak


Skype: Tak


Nazwa na Skype:pozniej podam


Dlaczego ty?: Lubię takie serwery jak kwadratowa masarka


Ile byś godzin poświęcał na serwerze: Dużo czasu.


Czy chciał byś pvp on czy tylko w eventy ???: Eventy


Opublikowano

Imię:Arek

Wiek:13

Nick:tsmpl

Premium:tak

Mikrofon:tak

Skype:arek2012r

Coś o mnie:Trenuję piłke ręczną, lubie jazde na rowerze,w minecrafta gram od wersji 1.7.3beta,gram też w CS:GO

Dlaczego ja?:chciałbym poznać takie osobistości jak Blow czy Skkf,poza tymlubie oglądać ich zabawy i wybryki oraz,tak jak w sezonie 2,nie będę brał tego do serca,bo wiem, że to tylko zabawa.(A tak chamsko:Bo nie "trudne sprawy" xD)

ile czasu na serwerze:na dzień około 1 godziny

czy chciałbym pvp on czy w eventy:mnie to jest obojętne bo zginąć z miecza Blowa albo Skkfa itd to zaszczyt.



czy oni na pewno dodadzą na liste czy w ogóle nie biorą tego pod uwage?

TheSnowManPL(tsmpl)

 

Opublikowano

Imię:Wiktor


Nick:Hard00 (to sa liczby)

Wiek: 13


Premium: nie


Mikrofon: mam


Skype: mam


Nazwa na Skype:wiktor11wra


Coś o sobie:Gram w minecrafta grubo od 1.6.6


Dlaczego ty?:Bo jestem ogarniety


Ile byś godzin poświęcał na serwerze:4-5


Czy chciał byś pvp on czy tylko w eventy ???: ON

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...