Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 24/7 1.4.7 PvP: off WL: On Premium:Nie


MineUserFaker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bow.png Kwadratowa Masakra - Sezon 1



Informacje.png



strzalka.gifTYP:Kwadratowa Masakra


strzalka.gifSloty:5


strzalka.gifIP:Kwadratowa.yfun.pl:20170


strzalka.gifPotwory:Tak


strzalka.gifZwierzęta:Tak


strzalka.gifPvP:Nie


strzalka.gifPremium:Nie


strzalka.gifNether:Tak


strzalka.gifBialaLista:Tak



pluginy.png
AuthMe




Administracja.png
BRAK




InformacjeDOT.png
Zapraszam was na serwer Kwadratowa Masakra. Seed jest z kwadratowej masakry sezon 2. My zaczynamy sezon 1.

Zapraszam do składania podań by dodać do wl.


Wzór:


Imie:

Nick:

Wiek:

Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów):

Premium:

Dlaczego ty:


Niszczenie cudzych budowli = ban


Opublikowano

mie:Sebastian
Nick:SebucH
Wiek:13
Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów):Nie nagrywam
Premium:Nie mam
Dlaczego ty:Ponieważ jestem ogarnięty i lubie grac na serverach typu kwadratowa masakra

Opublikowano
Imie: Mikołaj

Nick: MrPsychoo

Wiek: 13

Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów): Tak - 105

Premium:Y/N

Dlaczego ty: lubie grac z ludzmi w takie typu server. Lubie dobrze sie bawic
Opublikowano

Imie: Dawid

Nick: LJayPL

Wiek: 13

Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów): Nie,ale moge z kimś wystąpić.

Premium: Tak

Dlaczego ty: Ponieważ grałem już nie raz na serwerze tego typu i chciałem tutaj pograć z super graczami.
Opublikowano
Imie: Tomek

Nick: Blomy95

Wiek: 13

Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów): Chyba tak ;]

Premium: Nie, ale mam mineshaftera

Dlaczego ty: Lubię takie serwery jak "Km" i jest dużo zabawy :D

Reflink - off.

Opublikowano
Imie: Mateusz

Nick: oksiu

Wiek: 15 lat

Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów): niestety :(

Premium: nie :(

Dlaczego ty: ponieważ szukałem od dłuszego czasu takiego serwera
Opublikowano
Imie: Mateusz

Nick: GamerMateusz

Wiek: 16 lat

Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów): jeśli najdzie mnie ochota to coś nagram :D

Premium: Oczywiście

Dlaczego ty: Jestem ogarnięty, lubię pograć na serwerach takiego typu jak Kwadratowa Masakra :D
Opublikowano
Nick: LizyPL

Wiek:14

Będziesz nagrywać na yt?(jeśli tak podaj kanał i widzów):Nie ale kiedyś tak

Premium:Nie

Dlaczego ty:Jestem pracowity , lubie tego typu serwery jetem miły ogarnienty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...