Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MC]//DarkMc// \\Sv+Fr//Poszukiwany Ktos Od Eventów 1 Miejsce. Zapraszamy gramy dla zabawy ;]


MineUserFaker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
redstone.png DarkMc redstone.png

Informacje.png

strzalka.gifTYP:Survival+Frakcje

strzalka.gifSloty:5 zwiekszymy ;p

strzalka.gifIP:DarkMc.yfun.pl:20170

strzalka.gifPotwory:Tak

strzalka.gifZwierzęta:Tak

strzalka.gifPvP:Tak

strzalka.gifPremium:Nie

strzalka.gifNether:Tak

strzalka.gifBialaLista:Nie

pluginy.png
Rozne ;p

Administracja.png
H@-Kubaa78

InformacjeDOT.png
Witam was serdecznie i zapraszam na mój serwer. Jest to typ Survival+Frakcje czyli nieskończona zabawa ;p. Zapraszamy do gry z nami, oferujemy fachową pomoc, miłą atmosferę, ogarniętą administrację, vip\'a dostosowanego do ceny tak by wam bardziej się opłacało oraz uwaga 1 miejsce jako ktoś od eventów :D podania zgłaszamy tutaj, w grze nie rozparuję.
Serdecznie was zapraszam



Zapraszam

Opublikowano

Imię-Patryk


Wiek-17 lat


Nick-piter11


O mnie- Jestem osobą która lubi jeść słodycze ( xD) i grać w gry.


Dlaczego
ja?-Byłem kidmoda adminem budowniczym moderatorem na różnych serwerach.
Dlatego mam doświadczenie. Nie będę obrażać graczy. Będę wyruzumiały.


Mikro-Uszkodzone :<


Skype/Ts/GG-Mam wszystko ;d


Ile gram na serwerze?- Jakiś tydzień i dwa dni

Zostanę kolesiem od eventów :D



Imię-Patryk


Wiek-17 lat


Nick-piter11


O mnie- Jestem osobą która lubi jeść słodycze ( xD) i grać w gry.


Dlaczego
ja?-Byłem kidmoda adminem budowniczym moderatorem na różnych serwerach.
Dlatego mam doświadczenie. Nie będę obrażać graczy. Będę wyruzumiały.


Mikro-Uszkodzone :<


Skype/Ts/GG-Mam wszystko ;d


Ile gram na serwerze?- Jakiś tydzień i dwa dni

Zostanę kolesiem od eventów :D

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...