Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sygnis! Czyli najwiekszy serwer Frakcje w polsce! 250 Slotow! Survival Frakcje!


Balarik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnis

Najwiekszy serwer Survival Frakcje w polsce!

Nasz Spawn:

20130218163507.png

informacje.png

IP: sygniscraft.gomc.pl

Tryb rozgrywki: Survival + Frakcje

Biała lista: Nie

Ilość slotów: 250

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

pluginy.png

Poprawnie skonfigurowane, i pare autorskich wszystko zrobione przez naszego Technika! Wspanialle się gra!

Są nawet komendy /vip, /supervip i /stone ! a na spawnie mapy survival Teleport w randomowe miejsce na mapie!

ekipa.png

ZakochanyvSaker <----- Wlasciciel

Myster <---- Wlasciciel

Balarik <---- Technik

Ulam <--- H@

MizLiv<-- KidMod

Mr_Bezio99<-- KidMod

dodatkoweinfo.png

Szukałeś kiedyś serwera innego niż wszystkie?

Szukałeś serwera z dobra ekipa?

Szukałeś serwera ktory nie padnie po 5 dniach?

To właśnie na niego trafiłeś.

Nasz serwer oferuje dużo zabaw i przecudowną atmosfere!

im więcej graczy tym lepsza zabawa!

Twórz wspaniałe zamki frakcyjne lub podbijaj inne!

Wejdz juz dzis!

Sygnis! Jedyny Taki serwer!

SYGNIS

Rekrutacja On!

(Moderator/KidMod)

1. DLaczego ty?

2. Skype/mikrofon

3. Komendy (?/10)

4. Możliwość opłaty serwera? (11zlotych)

5. Czy można ci zaufać?

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Opublikowano

polecam super serwer! lepszego nie widzialem!!! :D

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Opublikowano

sygniscraft.gomc.pl <-- WBIJAC! NA SERIO SUPER SIE GRA!!! :D

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Opublikowano

hehe spawn jest meeeega :D

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Opublikowano

APNW

WBIJAC :D

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...