Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrywanie wojen i innych wydarzeń z gry.


kaku1809

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się dowiedziec jakim programem najlepiej obrabiać filmy z gieer (szczególnie chodzi mi o to żeby ładnie wychodziły filmy z wojen metonowskich). Programem którym nagrywam jest fraps, proszę o jakieś opisy programu który proponujecie i linki do sciągniecia. Możecie też mi pokazać swoje filmy z wojen jakie nagrywaliście, może się będę wzorował, bo jestem troche zielony w tym temaciee. Z góry dzięęęękuje za pomoc.

Opublikowano

@UP

 

On chciał do obróbki chyba a nie do nagrywania

 

 

@TOP

 

Polecam Ci sony vegas kilka tutów i bd gites :D

Opublikowano

@UP

 

On chciał do obróbki chyba a nie do nagrywania

 

 

@TOP

 

Polecam Ci sony vegas kilka tutów i bd gites :D

Ten program jest darmowy????

Opublikowano

Nie nagrywaj Bandicam, bo u góry będziesz miał logo tego programu. Pobierz pełną wersję Frapsa (znajdziesz setki linków na Google) i tym kręć filmy. Następnie do obrabiania użyj Sony Vegas Pro 11.0 lub Camtasia Studio. Jeśli nie wiesz jak to wszystko zgrać to nic trudnego - dodaj jakąś ciekawą muzykę w tle, ewentualnie efekty ogólnie, czyli jakaś lekka satyna, itp.

Opublikowano

Ten program jest darmowy????

On nie jest darmowy ^^

Ale 90% użytkowników Sony Vegasa używa Keygena, dzięki czemu można za darmo użytkować z programu.

@Topic:

Do nagrywania fraps, a do obrabiania Sony Vegas.

Opublikowano

Nie nagrywaj Bandicam, bo u góry będziesz miał logo tego programu. Pobierz pełną wersję Frapsa (znajdziesz setki linków na Google) i tym kręć filmy. Następnie do obrabiania użyj Sony Vegas Pro 11.0 lub Camtasia Studio. Jeśli nie wiesz jak to wszystko zgrać to nic trudnego - dodaj jakąś ciekawą muzykę w tle, ewentualnie efekty ogólnie, czyli jakaś lekka satyna, itp.

 

no mam frapsa, a moglbys podac jakis link na pw do tego sony wegas lub camtasia studio zeebym mogl za darmo sciagnac?? z gory dzieki

 

On nie jest darmowy ^^

Ale 90% użytkowników Sony Vegasa używa Keygena, dzięki czemu można za darmo użytkować z programu.

@Topic:

Do nagrywania fraps, a do obrabiania Sony Vegas.

 

On nie jest darmowy ^^

Ale 90% użytkowników Sony Vegasa używa Keygena, dzięki czemu można za darmo użytkować z programu.

@Topic:

Do nagrywania fraps, a do obrabiania Sony Vegas.

Jakis link mogłbym prosić?? z góry dzięęki ;p

Opublikowano

Polecam Camtasie Studio sam z nia zaczynalem :)

Latwa i szybko sie obrabia. :D

A w sony vegasie to juz taka mega obrobka jak jakas

zapowiedz robisz czy cos i za duzo sie konwertuje; c

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Więc tak jako że się troce na tym znam pwiem ci tak:

 

Stawiasz na łatwy interfejs (niestety małow efektów itp.)

Camtasia Studio

 

Stawiasz na Interfejs 50% efekty 50%

Sony Vegas

 

Stawiasz na słaby interfejs multum efektów przejśc itd.

Avid Studio

 

 

 

Dodam że pewnie post będzie krytyowany za to że nie stawiam Sony Vegas na pierwszym miejscu że est zajebisty itd

Powiem tak montuje od 4 lat i znam się na tym

 

Sony vegasem nie mmontowano żadnego Hollywodzkiego filmu a Avidem dużo z czego 3 dostały oskary

To tyle co chciałem powiedzieć ale jeszcze jedna rzecz:

Ceny:

Camtasia Studio znajdziesz za 200zł

Sony Vegas znajdziesz za 500zł

Avid Studio zanjdziesz za 700zł

 

 

 

Jeżeli chcesz ściągnąć z pierwszym poprostu wklap w przeglądarkę Camtasia Studio free download

Z dwoma ostatnimi możesz na myszkowaniu troche czasu stracić ale powinieneś znaleźć.

 

 

Licze na like

Pzdr LCPGM

metinsygnaturkafr6.png


LCPGM


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...