Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Servera Survival/Frakcje ( Nowej Sieci Craft-Page ) Serverownia z przyszłością


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jesteśmy nową siecią serverów Minecraft/Samp ;) Mam wam to przedstawienia nasz pierwszy server Minecraft Survival/Frakcje (Tworzony tydzień) server został dopracowany, zabezpieczony w 100% (Żeby Gracz czuł się konfortowo, swojo)

 

Nazwa Servera:Craft-Page

Rodzaj:Survival/Frakcje

Ip:(zostanie podane przy starcie :)

Ip TeamSpeak3: ts.craft-page.pl

Forum: powinnliście sie domyślić po ts3 ;P

Ilość slotów: (Narazie nie ustalaliśmy tego, ale możemy mieć Max 300)

Potwory:On

Zwierzęta:On

Nether:On

TheEnd:On

PvP:On

 

Wyżej zostały wymienione informacje o serverze. Nasz server posiada Forum/Ts3/SmsShop/Strone WWW. Na ts3/serverze (którego jeszcze niema xD) panuje miła atmosfera, administracja została dobrana profesjonalnie. Pluginy były przygotowywane 1 Tydzień żebyście mieli jak najlepiej, żeby niebyło problemów z cziterami.

 

Na serverze jest następujący drop ze stona:

 

Diaxy: 0,7%

Złoto:0,8%

Szmaragdy:0,8%

Żelazo:0,9%

 

Spis Administracji:

RooT: rZYT- 19+, milten-19+,wookee97-15+,FreeVsMinecraft-15+

Jak narazie jest to administracja głowna reszte administracji będzie ustalane przy starcie, lub bedą rekrutowani nowi ;)

Tu macie Pare SS z servera z naszej ciężkiej pracy (Ale Mapy ;P)

Spawn z Góry:

http://zapodaj.net/03ee3f205e6eb.png.html

Spawn z Dołu:

http://zapodaj.net/b693fa6ba67b3.png.html

Sklep:

http://zapodaj.net/b138bf46844aa.png.html

Vip/Svip Room:

http://zapodaj.net/2ae71cfcacfb0.png.html

Expiarka SVip'a:

http://zapodaj.net/bc4e351bc13af.png.html

Event przygotowany na Start (Parkour):

http://zapodaj.net/7570dabcae379.png.html

Motd Servera ;P:

http://zapodaj.net/5d56c04c278bf.png.html

Nowe style Rang:

http://zapodaj.net/15ab62ce1835e.png.html

Ps: Servera jeszcze niema ponieważ czekamy na maszyne (32GB Ram) Hehe. Czekajcie z cierpliwościa po wszelkie informacje zapraszamy na nasze forum.Pozdrawiamy sieć Craft-Page

 

Opublikowano

ziulek servera jeszcze niema a w administracji niema dzieci, u nas najmłodsza osoba to ja i wookee (jak narazie) 15 lat (reszta to 19 ;P). A to że się nielubimy (my) z tobą to inna sprawa ale nie musisz odrazu wchodzić i walić naszą opinie, to kubuśś cie zbanował za nagrywanie na kanale publicznym to inna bajka.

Opublikowano

niechce się kłocić ale jeżeli dla ciebie 15 lat to mało, a ty masz 18 czy tam więcej (nie pamiętam) a nieznasz się na pluginach, serverach w porównaniu do mnie to wysyłam ci pozdrowienie ;) A jeżeli uważasz że nic nie potrafie to zapraszam cie na otwarcie servera ;)

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...