Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szukam graczy do serwera typy Kwadratowa Masakra!


CreeperMan12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1)Imię : Grzesiek .

2)Nick W Minecraft : sheamus1

3)Ile Gracz W Minecraft : 1 rok

4)Dlaczego ty? : Bo mam poczucie humoru i ze wszystkiego umiem się śmiać . xD

5)Ile masz lat? : 12, w marcu 13. Ogarnięty...

6) Czy posiadasz TS3 ? : nie, ale mam skype . ;)
Opublikowano
1)Imię :Tomek

2)Nick W Minecraft:kamilek8

3)Ile Grasz W Minecraft :Rok
4)Dlaczego tyBo mam poczucie Humoru

5)Ile masz lat?12

6) Czy posiadasz TS3 Nie,Ale mam Skype
Opublikowano
1)Imię:Szymon

2)Nick W Minecraft:SzymonPvP (moge zmienic)

3)Ile Gracz W Minecraft:2lata

4)Dlaczego ty?:Poprostu

5)Ile masz lat?:15


6) Czy posiadasz TS3:Tak ( własny)

Opublikowano
1)Imię:Adrian

2)Nick W Minecraft: adi99125

3)Ile Gracz W Minecrafta: 4 lata

4)Dlaczego ty?:bo tak

5)Ile masz lat?:14


6) Czy posiadasz TS3: nie :-( komp mi się zrąbał mi mogę gadać tylko przez GG

Opublikowano
PODANIE


1. Adrian

2. M3ntos

3. 2lata

4. Poniewarz jestem ogarnietym graczem lubie wspolna gre i mam humor potrefie sie śmiać! d@_@b

5. 15

6. Tak oraz Skypa ^^
Opublikowano
1)Imię : Patryk

2)Nick W Minecraft : Spix

3)Ile Gracz W Minecraft : Hmm ok. 2 lat

4)Dlaczego ty? : Jestem ogarniętym graczem, nie trolluje, nie obrażam :)

5)Ile masz lat? 14

6) Czy posiadasz TS3 ? Tak.
Opublikowano

Jbc mam pirata :D.

 

1)Imię:ADAM
2)Nick W Minecraft:Nocek
3)Ile Gracz W Minecraft:Od wersji 1.8 beta
4)Dlaczego ty? Jestem koleżeński, pomysłowy, a zresztączy ktoś to czyta?
5)Ile masz lat? 11,Lecz jestem oganięty.
6) Czy posiadasz TS3 ? Tak, posiadam też Skypa

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Opublikowano
1)Imię - Oliwier!

2)Nick W Minecraft - SkateKoliva!

3)Ile Gracz W Minecraft - 2 lata! (1.7.3)

4)Dlaczego ty? - Bo juz dlugo szukam takiego serwera!

5)Ile masz lat? - 12!

6) Czy posiadasz TS3 ? - jasne, no i mikro bez szumow!
psst... mam premium ^^
8cJfeSX.gif

Opublikowano
1)Imię: Konrad


2)Nick W Minecraft: Bkg112mpl


3)Ile Gracz W Minecraft: 3 lata


4)Dlaczego ty?: Moge tu pisac jaki


to ja jestem boski , po prostu


szukam rozrywki w milym


towarzystwie




5)Ile masz lat?: 15lat


6) Czy posiadasz TS3 ?: Posiadam


Team speaka :)
Opublikowano
1)Kamil

2)LimaK240

3)3 latka

4)Ostatnio mam dużo czasu i się nudzę a zawsze chciałem spróbować coś w podobnej atmosferze :)

5)14

6) Niestety nie
Opublikowano

1)Imię:Staszek

 

 

 

2)Nick W Minecraft:StanleyGaming

 

 

 

3)Ile Gracz W Minecraft:2-3 lata

 

 

 

4)Dlaczego ty? Jestem ogarnięty, nie

 

 

kradnę, nie obrażam, i z w wszystkiego się

 

 

śmieje :D

 

 

5)Ile masz lat? 12, w czerwcu 13

 

 

6) Czy posiadasz TS3 ? Tak i też mam skype.

Opublikowano

1. Imię : Michał

2. Nick w Minecraft : Rejan

3. Ile grasz w Minecraft'a : 3 Lata

4. Dlaczego ty : Mam poczucie humoru , lubie tego typu serwery , jak czegos nie umiem to szybko sie ucze , lubie pomagac i jestem kolezenski;)

5. Ile masz lat : Koncze 11 w marcu ;)

6. Czy posiadasz TS3 : Nie , w kazdej chwili moge pobrac i zainstalowac a skype mam ;)

Opublikowano
1)Imię : Marek

2)Nick W Minecraft : miner (brak premium)

3)Ile Grasz W Minecraft? : Od wersji 1.2_02

4)Dlaczego ty? : Jestem ogarnięty, lubię poznawać nowych ludzi, nigdy nie dostałem bana( :O), i potrafię się nie obrażać :) Jestem przyjazny dla wszystkich, i mam poczucie humoru :)

5)Ile masz lat? : 12

6) Czy posiadasz TS3 ? : Tak

7) Czy będziesz z naszego serwera nagrywał? : Tak :)

;)


Opublikowano
1)Imię: Mateusz


2)Nick w Minecraft: GamerMateusz


3)Ile grasz w Minecrafta: od bety 1.7.3


4)Dlaczego ty: Ja lubię grać na


serwerach typu KM, nie grifuję,


jestem przyjacielski i pomagam innym


na tyle ile umiem :D


5) Ile masz lat: 16 w tym roku 17


6)Czy posiadasz TS'a?:Tak
Opublikowano
1)Imię Wiktor
2)Nick W Minecraft Hard00 (00 to cyfry)
3)Ile Gracz W Minecraft od 1.6.6

4)Dlaczego ty?Bo szukam takiego serva :P:D nie griufuje jestem ogar:d :P:
5)Ile masz lat?13

6) Czy posiadasz TS3 ?Oczywiscie :P:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...