Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Gamingowej Myszy,Klawiatury i Słuchawek


BonieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam na wydanie jakieś 150 zł na :

-Myszkę

-Klawiaturę

-Słuchawki z Mikrofonem

 

Chcę żeby były one w takim stylu gamigowym, gram w lola, mw3 i bo2 :D

Macie jakieś propozycję ?

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Nie no wiesz pro elo elo sprzętu gamingowego nie potrzebuje, poprostu taki by się dobrze na nim grało i był trwały, wytrzymały - tyle :)

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Ch*j a niw gamingowy, myszka troche wyglad inny, klawa tez i za 50zł mozna kupic takie same jak za 250, a ze słuchawkami gorzej.

Ślepy czy gały Ci już wyjebało od głupoty? On chciał zestaw co przynajmniej przypomina gejmingowy...

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Ślepy czy gały Ci już wyjebało od głupoty? On chciał zestaw co przynajmniej przypomina gejmingowy...

chyba mnie nie zrozumiałes.. =.= Miałem na mysli to, ze te jeb**e myszki i klawiatury gamingowe niczym praktycznie nie roznia sie od tych zwykłych, a sa drozsze sporo... Słuchawki juz tak nie maja, bo jest roznica w słuchawkach za 100 i za 250zł..

19.png

Opublikowano

Oj się mylisz co do klaw i myszek. Już jest różnica

Myszki mają wieksze DPI, mniejsze opoznienia, klawisze funkcyjne

Klawiatury maja tylko klawisze funkcyjne no i jakieś tam bajery jak wejscie usb na sluchawki i mikrofon.

 

@down

No i gówno... Jak ty jesteś ograniczony to nie mam już dla Ciebie żadnych słów...

Ludzie jak są w gejmingu już głęboko i wykorzystują takie klawisze to je kupią i wykorzystają takie klawiatury i myszki na 101%

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

Co z tego, przesada płacic 250zł za klawe i mysz jak mozna miec za 50zł. Ja mam klawiatrure 8lat i myszke jaies 4 czy 5 jakies za 20zł i sa dobre ...

19.png

Opublikowano

Heh 150zl? ja na same słuchawki wydałem 200 xD ale jak masz wiecej to proponuje cyborg keyboard i gamecom 780

Daj "+" to nic nie boli, a ile pomaga.

Opublikowano

A ja polecam kupić myszkę za 20 zł, a do niej podkładkę steelseries qck mini za 20+ zł co ci da bardzo duży efekt w grach, klawiaturę obojęnie jaką (ważne żeby klawisze były sprawne), a resztę zainwestować w dobre słuchawki, bo to jest klucz w grach. Tak chyba najlepiej zainwestujesz.

Opublikowano

A ja polecam kupić myszkę za 20 zł, a do niej podkładkę steelseries qck mini za 20+ zł co ci da bardzo duży efekt w grach, klawiaturę obojęnie jaką (ważne żeby klawisze były sprawne), a resztę zainwestować w dobre słuchawki, bo to jest klucz w grach. Tak chyba najlepiej zainwestujesz.

Dokładnie, te wszystkie myszki "gejmingowe" to shit, gorszy niz te za 20/30zł...

19.png

Opublikowano
Opublikowano

W miarę dobra mysz, klawa raczej też i fatalitki mam takie same :P Jak za tą kasę, to jest dobrze.

 

Edit: Mysz też mam i jak dla mnie zajebista :D

sygnaturaaa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...