Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laptop lenovo 3000 n200 - wymiana grafiki


pavluseq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam laptopa jak w temacie i chce wymienić w nim grafikę na lepszą obecnie posiadam:

Mobile Intel® 965 Express Chipset Family

Istnieje możliwość wymiany jej na dedykowaną?

omg...

Opublikowano

słyszeć sobie możesz ale mieć możliwość w laptopie NIE

 

ale jak ci stać kupić zewnętrzny dodatkowy sterownik PE4H , z kartą graficzna za ponad 400-500 zł w sumie to sobie kupuj ale nie licz że zagrasz w lepsze gry niż aktualnie grasz na tym laptopie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Mozesz sprawdzic czy twoja plyta glowna ma zlacze na podlaczenie dedykowanej grafiki (do modeli N100 i N200 sa do kupienia dedykowane GeForce 7300). Jednak w wiekszosci przypadkow laptopy ze zintegrowana grafika nie maja ukladu pozwalajacego na podlaczenie grafiki dedykowanej. Jesli bys mial taki slot, to dokupujesz chlodzenie z wentylatorem dmuchajacym na 2 radiatory (znajdziesz na allegro) i wyrzucasz plastik w obudowie obok zlacza modemowego.

 

Tutaj masz:

Chlodzenie:http://allegro.pl/uklad-chlodzenia-nvidia-lenovo-3000-n100-n200-fvgw-i3024871578.html
Grafika:http://allegro.pl/karta-graficzna-go7300-iel10-lenovo-3000-n200-n100-i2985333388.html
Musisz miec takie zlacze na plycie glownej zebys mogl zapakowac taka grafike:

2985264163.jpg

 

 

 

Tutaj masz to o czym mowi robem:

http://allegro.pl/pe4h-ec2c-pm3n-zewnetrzna-karta-graficzna-express-i3024476833.html
Potrzebujesz zasilacza atx, karty graficznej na PCIe i zewnetrznego monitora.
Opublikowano

nic mu to nie da, seria z GF nie jest kompatybilna z serią z Intela zintegrowaną i jest całkiem inna płyta główna

 

musiał by mieć z GF , którego nie wymieni i tak na nic innego jak na taka sama kartę GF !

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Sam mam takiego laptopa i wiem ze akurat te plyty glowne maja chipset intela (tylko) i jesli sa zlacza na grafike to mozna zapakowac tego GF (i tylko tego bo innych nie ma pod te zlacze). Z reszta mniejsza, w tym wypadku wymiana grafiki jest zupelnie bezsensowna, bo co najwyzej w tym laptopie siedzi stary c2d i nie pociagnie nowszych gier. Pozatym koszta sa wysokie (taki laptop warty jest okolo 400-500zl, zaleznie z jakim procesorem) wiec wymiana jest nieoplacalna.

 

Lepiej kupic nowego laptopa (nawet uzywke) algo komputer stacjonarny w cenie grafiki i chlodzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...