Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak dodać sobie lub komuś GM'a


Profesionals

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dodać sobie Gm'a oraz komuś ( sposób ten sam )

Potrzebne:

-On serwer

-Navicat

1.Wchodzimy W Zakładke Common
2.Następnie GMhost
3.W Tabelce GMhost Wpisujemy Nasze Ip Z Hamachi Z Normalną Końcuwką
4.Zapisujemy Wchodzimy Do GMlist
5.W mID Wpisujemy Który To Będzie GM 1/2/3 To Zależy Od Was
6.W MaAcount Wpisujemy Id Konta Na Którym Chcecie Dodać GM
7.W mName Wpisujemy Nick Postaci Na Którą Chcemy Dodać GM
8.W mContactIP Wpisujemy Ip Z Hamachi Z Normalną Końcówka
9.W mServerIP Zostawiamy ALL
10.W mAuthority Wybieramy Jakie GM Ma Mieć Funkcje Możemy Wybrać Żeby Było Można Używać 30 z 100 % komend Lub 100% Imperator To 100%
11.Zapisujemy W Virtualnej Maszynie Resetujemy Servera Komendą reboot
12. Gratulacje Dodałeś GM Na Swój Server

Pomogłem daj +


Opublikowano

japierdole... Wybaczcie za słowa ale te forum zchodzi na psy xD tematy zakładaja jak 6 lat temu.... Jak by to niemcy zobaczyli to taki pocisk bysmy mieli..

68888487823051815750.png

Opublikowano

Dora licze się z twoja opinią a co do jasnej cholery obchodzą mnie niemcy mnie interesują nowi (pyzsli) Gm'owie serwerów chce im pomóc i tyle pisząc właśnie takie stare poradniki

Pomogłem daj +


Opublikowano

@Dark - w pełni się zgadzam...

 

@Topic - rozumiem, ze chcesz pomagać nowym graczom czy coś tam, ale zajmij się rzeczami, które nie są opisane, albo sobie odpuść.

Jest spis tutków, etc. więc takie tematy nie giną.

 

Moderatora proszę o zamknięcie i wywalenie.

Sygna.jpg
Opublikowano

Nie zasłużyłeś na like...

A, jak jest jakiś nowicjusz to może sobie wpisać w google i już..

Dodatku wejdzie kilka stron w tył i będziesz mieć temat.

(tylko, ze mniej ortografów... o.O )

???


Co opadła kopara?


Weź nie wnerwiaj mnie tylko daj like


Nie bądź noobs

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...