Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Wygląd nagród


fristajls

Wygląd nagród  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wygl?d ma zosta??

    • Stary
      10
    • Nowy
      3
    • Nowy, ale troch? przerobiony
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, nie ma możliwości przywrócenia wyglądu starych rang? tzn bez tej ramki?

Trochę brzydko i nieestetycznie to wygląda. Najlepiej wg. mnie było, jak nagrody były po prostu pod nickiem bez żadnych 'bajerów'

 

Co o tym sądzicie?

ktoś i coś

Opublikowano

Kurde, mi się przeczytało "Wygląd naród" i tak z ciekawości wbiłem zobaczyć o co chodzi.

Co do tematu to z pewnością nie da się tego zmienić z poziomu zwykłego użytkownika ;)

Tak nawiasem to mi też się to nie podoba no ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie.

HBV27j.png

Opublikowano

Taka jest wersja tego plugin'u do IPB 3.4.2 więc raczej się nie da, aczkolwiek nasi dzielni admini mogą zdziałać wszystko xD

Opublikowano

Admini dobrze o tym wiedzą, żeby przywrócić to do stanu sprzed uptade, więc chyba dyskusja jest niepotrzebna.

przynajmniej przetlumacza

­

Opublikowano

Jest jak jest i niech tak będzie

Zgodzę się z tym, że ta ramka rzuca sie w oczy

ale jak tak jest to niech już będzie, nikomu od tego nie ubędzie

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Nagrody zawsze były pod ilością postów. Teraz nie wygląda zbyt dobrze :D
Może dlatego, że każdy się przyzwyczaił.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

this shit looks like shit

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Dopiero co wprowadzili a wy już macie problemy. Skończą rozdawanie plakietek i się zapewne zajmą modyfikacją pluginu.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Taka jest wersja tego plugin'u do IPB 3.4.2 więc raczej się nie da, aczkolwiek nasi dzielni admini mogą zdziałać wszystko xD

DA SIE -,- co to za problem usunąć z pluginu kilka linijek kodu?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Taka jest wersja tego plugin'u do IPB 3.4.2 więc raczej się nie da, aczkolwiek nasi dzielni admini mogą zdziałać wszystko xD

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Opublikowano

Spokojnie, nie od razu rzym zbudowano. Na pewno mają wiele innych spraw na głowie.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Powiem tak: z ramką wygląda ciekawie, ale te napisy usunąć lub całość wyjebać. Swoimi nagrodami można się pochwalić w sygnie a jak ktoś bd. chciał to po prostu wejdzie na nasz profil i zobaczy.

 

btw. Kaś - sorka, ale wtedy wszedłem tylko coś looknąć na fejsie, więc nie odpisałem xD

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ale wy macie kurwa problemy... Aż tak Ci przeszkadza, że ilość warnów nie jest pod plakietkami? Dla mnie osobiście mogła by zostać ta sama ramka bez "Nagrodzeni użytkwonicy" oraz tego "Nagrody".

nie sap, tak było przed update, tylko proponuje.

Opublikowano

Najpierw płacz że ich nie ma, a jak już są to że są brzydkie : (

 

imo mi to tam lotto czy są i w jakiej formie przedstawione.

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...