Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić launcher na serwer metin2 dla gracza.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to mój pierwszy poradnik więc proszę o wyrozumiałość.

Przedstawiam wam jak zrobić launchera dla kolegi/gracza

1.Ściągamy launchera :

http://www.multiupload.nl/MNZJYPRVRC 
 

skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/d8994b0eea8235df0accfaa693c2bfc1283b8d552bb472bddba59526545d87c3/analysis/1361124507/ 
 

(wykrywa wirusy ale niegroźne)

2.Otwieramy: serverimfo.py (najlepiej Notepad ++ )
3.Edytujemy w nim ip (zminiamy na nasze dla gracza z normalną końcówka dla nas z końcówką .100)
4.I koniec pamiętajcie aby zamienić moje rotty na wasze

Proszę o oceniania i pamiętać że to mój 1-szy poradnik

Tu jak edytować root

przedstawię wam jak poprawnie zrobić launchera do swojego serwer metin2 na hamachi.
Więc, zaczynamy:

1.Najpierw pobieramy Pakera:

http://[url="http://speedy.sh/VkAc4/Paker.rar"]speedy.sh/VkAc4/Paker.rar   [/url] 
 

2.Teraz pobieramy Launchera 2010 (to jet mój launcher więc nie potrzebnie pobierać 2 razy ).

http://www.multiupload.nl/MNZJYPRVRC 
 

Teraz robimy tak:

Pobieramy Pakera, i musimy rozpakować pliki root do poprawnego logowania się do gry.
Gdy, już pobraliśmy pakera to przenosimy te pliki do swojego użytkownika:C:\Documents and Settings\Wasza nazwa użytkownika.
Wchodzimy w plik ''Rozpakowywanie'' i tam mamy ścieżkę.Zmieniamy ją na swoją która prowadzi do plikow root z Launchera 2010.Ss:

20r31bp.jpg

Jak mamy to już zrobione, to teraz przenosimy plik ''Rozpakowywanie'' na plik ''m2''.Ss:

6o28i0.jpg
Teraz jak to zrobiliśmy to powinna wyszkoczyć nam konsolka.Czekamy 3-5 sekund i klikamy ''Enter'' lub ''Spacja''.
Pojawi się nam folder ''Source'' i plik ''RootPackGen''.
Wchodzimy do folderu ''Source'' i szukamy pliku ''serverinfo''.
Klikamy na niego PPM.I mam takie coś:

353cz87.jpg
Tam gdzie jest zaznaczone na czerwono to zmieniamy na swoje ip z hamachi z normalną końcówką.
A, gdzie na niebiesko to zmieniamy na swoją nazwę serwera.
Zapisujemy wychodzimy na początek.Przenosimy plik''RootPackGen'' na ''m2'' i powinny pojawić się 2 pliki.Root.eix i Root.epk
Podmieniamy w folderze z Launcherem 2010 i mame gotowe rooty.
To na tyle dzieki za uwagę oceniajcie dawajcie like pozdro, a i Poradnik full mojego autorstwa

Pomogłem daj +


Opublikowano

@Up być może ładnie opisany, ale zbędny...

 

Nie powtarzajmy po kilkadziesiąt razy tego samego, bo to nie ma sensu...

Sygna.jpg
Opublikowano

Może było pisane po kilkadziesiąt razy ale z 2 lata temu ... ja robie to z myślą o nowych graczach którzy chcą zrobić serwer MT2 sam kiedyś miałem z tym problemy a teraz chce pomagać innym ..

Pomogłem daj +


Opublikowano

I co z tego, że było napisane coś takiego 2 lata temu, ale nadal na forum jest i nikt tego nie usunie.

To tak jak by napisać przepis na zupę wydać go na świat, a za dwa lata napisać to samo tylko inną czcionką i powiedzieć, że ten jest świeży.

Opublikowano

A ja mam pytanie czy na cliencie oyonuu będzie to działać bo jak kolega próbuje wejść na mój serwer to go wywala.

mca.png

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...