Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DJ-Craft VIP-3zl na zawsze Wielkie otwarcie Frakcji+PvP !


tbgmatidj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje2.png



strzalka.gif TYP: PVP+Gildie

strzalka.gif Sloty: 10


strzalka.gif IP: dj-craft.gomc.pl


strzalka.gif Potwory: tak


strzalka.gif Zwierzęta: tak


strzalka.gif PvP: tak


strzalka.gif Premium: nie


strzalka.gif Nether: tak


strzalka.gif BialaLista: nie




Administracja4.png
MATI_DJ rekrutacja on

Wiek:

Staz w mc :

Ortografia:

Dlaczego ja :



pluginy2.png
Tajemnica



InformacjeDOT2.png

Opublikowano

Wiek:13


Staz w mc : 2 lata


Ortografia: Poprawna


Dlaczego ja :Ponieważ byłem sam miałem przez długi czas server mc i grała na nim dość duża liczba osób :D byłem również moderatorem na paru serverach dlatego mam pojecie o komendach itp :D. a poza tym lubię pomagać graczom i mam nadzieje że jak mnie przyjmiesz do administracji wniosę na server dużo dobrej atmosfery oczywiście nie mowie ze jej nie ma :D


Pozdro dla adminów :D


Opublikowano

Podanie Mortala

 

Nick: MortalCombat

 

Wiek: 14

Staż w mc: Od alfy;)

Ortografia: 9,99/10

Dla czego ja: Miałem już swoje serwery dedyki, również i hamachi. Mogę załatwiać, różne pluginy i chętnie bym odpowiadał na przeróżne pytania graczy. Mogę wprowadzić różne modyfikację na serwer. Często jestem na kompie. Co by tu więcej powiedzieć :P Jestem jeszcze nastolatkiem, Więc ciesze się z życia !

Opublikowano

Wiek:15 lat

Staz w mc :3,5 roku

Ortografia:Dobra

Dlaczego ja :Mam 15 lat i mam doświadczenie jeśli chodzi o minecrafta. Bylem juz H@ ,Adminem,Moderatorem i Grafikiem. Miałem już 3 własne serwery. Mam duży dostęp do komputera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...