Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak przywrócić stare okna ładowania w cliencie


NlSMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Efekt który chcemy uzyskać:

t2lzfb.jpg

1. Edytujemy introloading.py

I zmieniamy 105 linijkę następująco:

amecga.jpg

Innymi słowy usuwamy warunek 'or locale.IsEUROPE()' - bo takiego locale używamy. Dlaczego to usuwamy? Zdeklarowane tu jest, że jeśli locale jest takie i takie, używaj takich i takich plików - te z kolei odpowiadają za obrazy ładowania z Katakumb.

No dobrze, co dalej?

2. Dodajemy warunek

Pewnie nietrudno się połapać, że w uiloading są stare obrazy ładowania. Spójrzmy na linijkę 113. Wystarczy zedytować ją w ten sposób.

yvjcyr.jpg

Tutaj z kolei dodajemy warunek 'or locale.IsEUROPE()', co zostało wyjaśnione w pkt wyżej. Dlaczego dodajemy to tutaj? Tutaj są zdeklarowane te stare obrazy.

3. Pakujemy root i cieszymy się starymi obrazami!

Gdyby ktoś nie mógł sobie poradzić, to tutaj wstawiam sam tekst, bez tabów:

Linia 105:

 

elif locale.IsYMIR() or locale.IsWE_KOREA() or locale.IsCANADA() or locale.IsBRAZIL() or locale.IsJAPAN():

Linia 113:

 

elif constInfo.SUB2_LOADING_ENABLE or locale.IsEUROPE():

 

Zauważyłem to, bo sam edytuję serwer pod własne potrzeby(serwer jak z 2007-2008) i czemu by się nie podzielić, takich modyfikacji nigdy za wiele.

^^...

 

mi2wm6.jpg

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...