Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja nie jest właściwa


mamolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Po formacie komputera i zainstalowaniu LOL'a wyskakuje mi błąd o treści :

 

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja nie jest właściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.

 

Instalowałem już tą grę 6 razy, Zainstalowałem SP3, najnowszego Directa, Net Famework 4 I nadal ten sam problem.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

Usuń wszelkie pozostałości lola z komputera i ściągnij wszystko na nowo. Oprócz tego może spróbujesz zainstalować najnowsze sterowniki do grafy itd?

Podaj jeszcze parametry kompa.

Opublikowano

uruchom ze zgodnością z xp

["Kiedy byłem małym chłopcem,

płakałem, że nie mam butów

na stopach. Przestałem płakać,

kiedy zobaczyłem dziecko,

które płacze, bo nie ma stóp." - Bob Marley]

Opublikowano

Najnowszy directx to 11 jeśli tego pobrałeś to kupa. Lol chodzi na directx 9. Tegm pobierz .

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Najnowszy directx to 11 jeśli tego pobrałeś to kupa. Lol chodzi na directx 9. Tegm pobierz .

 

Pobrałem go.

 

 

Dopiero po zainstalowaniu Net Fameworka 3.5 działa, Każdy dostaje po "Lubisiu"

 

Dzięki za pomoc <3

 

Temat można zamknąć. Problem został rozwiązany

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...