Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ■ Adventure Tech ■ [1.4.7][SV][60S][Dedyk][Paczka EnnekPL]


DomsoPlayGames

Wybierzcie  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki rodzaj serwera wolicie ?

    • Survival + modyfikacje
      11
    • Survival + modyfikacje + dzialki z sprzedarzy w admin shopie
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mistrzu, bardzo chetnie zagram na tym serwerze. Z niecierpliwością czekam na start :) Mam nadzieję że będzie coś w stylu TeamSpeaka lub innego czeoś. Pozdrawiam

Opublikowano

Czekam mam nadzieję, że to nie będzie fake tak jak 3 inne serwery na które czekałem.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

@up Jeszcze niewiem ;/

 

Kurde . Niestety updat-u nie będzie . Co bym nie robił niestety mody niewsulpracuja ;/

Ale paczka v1.4.7.2 chyba nie jest taka stara ;)

 

co zostalo mi jeszcze zrobic ?

1. Przywrocic starsza wersje ...

2. Zbudowac spawn ( chodzby na szybko :D )

3. Zrobic cuba na spawnie ( to jest lada chwila )

4. Zapodac wam IP :) Oraz paczke

 

Aha . PS

Obniże sloty do 45

Jeżeli będe widział , że serwer bedzie FULL , badz bedziecie chcieli wiecej slotow to ustale wiecej :)

Opublikowano

Czekam na serwer. Tylko Przeczytałem że paczuszka od Ennka to już mi się chce grać <3

 

Myślę że start będzie błyskawiczny ;)

Opublikowano

No więc tak . Mam pytanie . Wszystko mozecie pobrac u samej gory tematu . Ip takze jest .

Na serwerze jest narazie biala lista .

 

I mam pytanie .

Chcecie juz grac i bede budowal jak wy bedziecie grac ?

Czy wolicie poczekac az wszystko zbuduje ?

Opublikowano

Juz bym wolal grać i by admin sobie budował na spokojnie ;D

Nie wiem co o tym myślą inni

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...