Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] BF3 zacina się po chwili grania lub zawiesza


szerwony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupiłem wczoraj Battlefield 3 na Origin i już mam problemy :( Gdy włączam grę przez pierwsze kilka minut mogę grać na Ultra, po chwili zaczynają się ściny i muszę przełączyć na wysokie, a po kolejnej chwili przeważnie się zawiesza. Mam Windows 7 64 bit, Intel Core 2 Duo 3,33GHz, 6GB RAM DDR2 i Zotac Nvidia GeForce GTX 550 Ti

Opublikowano

Grafika aż taka słaba nie jest, koledze na słabszej działa na ultra. A tak wgl gdyby to była wina grafiki to by od początku cięło, a nie po chwili. Wbiłem na inny serwer (z inną mapą) i działało normalnie (ale to nie wina pingu) więc może to coś z serwerami?

Opublikowano

GPU sie nie grzeje? jaki masz zasilacz?

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Gpu nie grzeje, porządny jest. Komputer markowy, zasilacz Fujitsu Siemens 300W o wydajności 95%. Obliczałem ile prądu żrą wszystkie komponenty i zasilacz ma jeszcze trochę luzu. Zauważyłem, że dzieje się tak tylko na dużych mapach. Na małych ciągnę bez przerwy na ultra.

Opublikowano

ultra na C2D? jaki to model... Cos mi sie nie chce wierzyc ze na ultra smiga (jak moj stary e7400 2x2.80 na low sie dlawil czasem -.^)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

jeżeli jest 32 graczy ciągnie na ultra, 48 graczy czasami przycinki, a na 64 trzeba na wysokich a i tak czasami ścina dlatego zastanawiam się co z tymi 64 graczami. Model E8600 3.33GHz a to jest markowy komputer (markowe mają większą wydajność niż składaki)

Opublikowano

markowe mają większą wydajność niż składaki

A co jezeli kupie MARKOWE czesci i poskladam sobie komputer? Moze mi jeszcze powiesz ze bardziej oplaca sie kupic gotowy MARKOWY komputer za ~3000zl niz samemu poskladac.

Co do twojego zasilacza. Naprawde chcesz mi powiedziec ze to jest markowy zasilacz z certyfikatem 80+ Platinum? Prosze Cie

@edit

Ewidentie zasilacz nie wyrabia. Te 300w to zjada gpu podczas gry. Dodaj do tego inne komponenty.

e04f95607789e4e504bfb592715a4a37.png?136

Informacje wziete stad

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Czy ja powiedziałem że mam AMP! ? NIE w załączniku plik z oficjalnej strony zotac. Czytaj na dole: 116-watt max power consumption (116-watt maksymalny pobór mocy) Tak wiem, że wyżej jest zalecany 400-wat ale oni nie wiedzą ile pobierają moje podzespoły bazowe. Policzyć ci? W pliku z oficjalnej strony fujitsu jest, że komputer w konfiguracji: Core 2 Duo E8600 3.33GHz, jednym dyskiem, uruchomionym napędem optycznym i 2GB ramu pobiera 86 watt. Ja do tego mam drugi dysk (15 watt), kartę grafiki (116 watt) i dwie dodatkowe kości ramu (10 watt). 86+15+116+10=227 watt

Zotac GeForce GTX 550 Ti.pdf

Opublikowano

116watt powiadasz...
688c13345811d805d6d6d41d0179efa7.png?136
Masz od kogo "pozyczyc" zasilacz o mocy ~450w/500w?

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Bierzesz tabelki nie wiadomo skąd i próbujesz mi udowodnić że masz rację. Już nie potrzebuję pomocy na innym forum się znają i mi udzielili odpowiedzi. I nie to nie wina zasilacza.

Opublikowano

Bierzesz tabelki nie wiadomo skąd i próbujesz mi udowodnić że masz rację. Już nie potrzebuję pomocy na innym forum się znają i mi udzielili odpowiedzi. I nie to nie wina zasilacza.

Tak udowadniam Ci ze taka gpu owszem zjada 116watt, ale w IDLE moja w idle zjada ~86w a w stresie ~270w(po oc ~315w)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...