Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] DJhejter vs Sweetasny


DJhejter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale masz podjarę, już widze z Twoich ust gorącą pare

Twój tekst się właśnie zaczyna

Godzina Twojej klęski już wybiła

 

Próbujesz kleić rymy coś Ci to nie wychodzi

Każde Twoje słowo w tym gównie brodzi

Cisnę tekstami jak pojebany,

A twój zasób słów jest bardzo mały

 

Już nie dam rady - gardło nawala,

Nie moge widzieć Tego pedała

Nie to nie może być koniec

Jeszcze mu jakiś tekst dopowiedz

 

Mam dowód nie do obalenia

Że mam dość Twojego pierdolenia

Z takimi tekstami to do przedszkola

Widze że wychowała Cie sama hołota.

Mam nadzieje że umarłeś bo nie wiesz z kim zadarłeś.

Opublikowano

Wbija Sweet, rozpierdol na chacie zapewniony

Pierwszy punch leci w morde, TRAFIONY !
Zrobie ci lepszy melanż niz zabawa sylwestrowa
Pala sie twoje nogi, rece i rozjebana glowa
W eterze slychac moj smiech i czuc zapach siarki
To chory styl, chora nawijka, chore kawalki
Myslisz sobie hmm, jaki z niego pojebany koleś
Zamknij oczy, odetne ci ucho bedzie troche boleć
Mowiles cos, ze niby godzina mojej porazki wybila?
Nawet moja babcia, by ciebie w dissie zgladzila
A ty, przecierasz oczy nie wiesz czy to jawa czy koszmar
Odwrocone krzyze i glowa kozla na gwozdziach
Nekrofil dobiera sie do zwlok twojego kumpla
Ty płaczesz, tak konczy sie twoja hejterska spolka
Otwieram ci czaszke niczym kinderniespodzianke
Budzisz sie na lozku, zostawiles moczu plamke...

mmg7cy.jpg
Wkoncu :D

Opublikowano

Jak dla mnie tekst Sweetasnego lepszy... DJhejter nie popisales sie, stac cie na cos lepszego

 

ofc, glos na sweeta

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

DJHejter, zjebałeś po całości.

 

Głos na Sweet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...