Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zresetować mysql bez resetowania FreeBSD


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Działam na plikach Terenzo, jak wpisze /stop potem /start to serwer sie odpala, ale jest info, ze ip already in use. Po prostu chce "odswiezyc" baze po dodaniu nowych rzeczy u handlarzy, cen itp bez resetowania całej maszyny.

Opublikowano

Proszę oto komendy do Virtual Boxa czy tam putty (dedyk)

Reset mysql:
/usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart

Lub aby wylaczyc mysql :
/usr/local/etc/rc.d/mysql-server stop

Lub aby wlaczyc mysql :
/usr/local/etc/rc.d/mysql-server start

Chyba oto Ci się rozchodziło :)

#JebacSygnatury

Opublikowano

Proszę oto komendy do Virtual Boxa czy tam putty (dedyk)

Reset mysql:

/usr/local/etc/rc.d/mysql-server restart

Lub aby wylaczyc mysql :

/usr/local/etc/rc.d/mysql-server stop

Lub aby wlaczyc mysql :

/usr/local/etc/rc.d/mysql-server start

Chyba oto Ci się rozchodziło :)

Taak o to, dzięki

 

@Edit

I tak jak zresetuje mysql to itemy, ktore dodalem sie nie pojawiaja w sklepach... po uruchomieniu maszyny na nowo dopiero sa.

Opublikowano

spróbuj game i db też ponownie uruchomić, jeśli zrobiłem all poprawnie powinno działać, pozdrawiam

Pcimiu

 

 

Pomogłem?

 

Jak tak to kliknij ,,Lubię to!" :)

Opublikowano

Jemu chodzi chyba o te komendy typu:

/reload quest - odświeżanie questów,

/reload proto - odświeżenie item_proto i mob_proto

/reload all - wg mnie bezużyteczne xD

itd...

Tylko nie wiem, czy jest np komenda na odświeżenie stanu npc, a dokładniej sklepów...

1377019234-U697852.png


Opublikowano

a może jak odświeżysz bazę komendą co podali UP to po wejściu do gry wpisz /purge all a później /respawn all .

Gdy ja dodałem item do np octavio to dopiero po takiej kombinacji pokazało mi że mam przedmiot u niego.

Opublikowano

możliwe bo te komendy co podał up, wpierw restartują a później respią npc więc to może być klucz do sukcesu;p

Pcimiu

 

 

Pomogłem?

 

Jak tak to kliknij ,,Lubię to!" :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...